TRIUMPH TROPHY TR5. TYŁ NA HUB zawieszenia. 500 CC Dwucylindrowy.

Kilka ładny motocykl kupić zdjęcia znalazłem:

Triumph TR5 Trophy brytyjski motocykl przez Triumph Motorcycles w ich fabryce Meriden. Na podstawie Triumph prędkości Twin, TR5 była maszyna przeznaczona do próby wyłączenia korzystania z dróg o wysokim poziomie dwa w jednym wydechu i dobrej obsługi na drogach publicznych. [1] Nazwa „Trophy” pochodzi z trzech specjalności „, że” Triumph zbudowanych dla Trials Włoski Międzynarodowy Sześć Day w 1948 roku, który zdobył trzy złote medale i trofeum zespołu producentów. [2] Wyposażony w widocznym miejscu w AMC & quot; Klasa C & quot; biegi do 1969 roku, amerykańskie modele eksportowe zawarte składniki z Triumph Tiger 100 rhe stworzyć motocykl dla konkurencji pustyni. [3]Od 1951 silnik 498cc (używane jako generatory statków powietrznych podczas II wojny światowej została zaktualizowana z nowych beczkach stopowych i głowic. TR5 został zastąpiony nowym zakresie jednostkowych bliźniaków budowlanych w 1959 roku [2] Nazwa Trophy zmartwychwstał dla Triumph TR6 Trophy w 1970 roku i Trophy 500 (T100C) w 1971 roku, który z kolei został zastąpiony przez Triumph Trophy Trail (TR5T) w 1973 roku firmy Hinckley Triumph Trophy stosować nazwę Triumph Trophy dla Triumph Trophy 900 i modeli 1200.Znani RidersFonz, postać grana przez Henry Winkler w popularnej i długo z systemem amerykańskim sit-com Happy Days jechał Triumph TR5 Trophy. Zarówno charakter i rowerów były dostępne jako zestaw modelu RPP w 1970 roku.W próbie Ape Marlona Brando i jego Triumph Thunderbird 6T, James Dean kupił Triumph TR5 Trophy. Słynnej serii Phila Sterna fotografii Dean pokazać go na tym rowerze, który choć sprzedawane po przedwczesnej śmierci aktora, został odzyskany i odrestaurowany przed wyświetleniem na Jamesa Deana Muzeum w Fairmount, Indiana.
motocykl kupić |TRIUMPH TROPHY TR5. TYŁ NA HUB zawieszenia. 500 CC Dwucylindrowy.|6499226187 dd3be88062
CBR600 jest uważany przez wielu najlepszym średniej cały czas.Jest to jeden z wielu pokoleń tego wielkiego roweru, który urodził się w 1987 roku pod nazwą Honda Hurricane .
motocykl kupić |TRIUMPH TROPHY TR5. TYŁ NA HUB zawieszenia. 500 CC Dwucylindrowy.|1379223456 71232c59f3
motocykl kupić |TRIUMPH TROPHY TR5. TYŁ NA HUB zawieszenia. 500 CC Dwucylindrowy.|6959953372 56c55d724b

Ładne zdjęcia samochód auto

Niektóre fajne zdjęcia samochodów auto:

rel=”nofollow”> href = „http://blog.p365.de”Więcej informacji @ 365/2014 – nowe zdjęcie blogu! * Kliknij ten kod *
auto automatyczne |Ładne zdjęcia samochód auto|12451671363 f9a78f7d65
Volkswagen Typ 3, które nazywa się Volkswagen 1500, a później Volkswagen 1600 był szereg małych samochodów z niemieckiej firmy Volkswagen (VW) wprowadził w 1961 Frankfurt Motor Show Międzynarodowej Wystawie Samochodowej (IAA) .Powierzchnia zakresie Rozpoczęty w sierpniu 1961 roku dwa modele: ponton, sedana gościnnie trzy skrzynki stylizacji w organizmie sedan limuzyna, Karmann Ghia i 1500 (w ten sposób znany jako Karmann Ghia typ 34) z ciała coupe. Pierwszy wariant (znany jako Square Powrót w USA) z organem nieruchomości następuje w 1962 roku Fastback, TL, lub wersji fastback coupe, przyjechał w sierpniu 1965 roku ogłoszonym dwa kabriolety wilkołaka z oryginalnych modeli, ale nie wszedł produkcji, Volkswagen of America rozpoczęła importując Typ 3 począwszy do roku modelowego 1966 w & amp; quot; Plac Back & amp; quot; i & amp; quot; Fastback & amp; quot; ., ale nie konfiguracje Notchback (Wikipedia) – – -The typ 3 pierwsze samochody były średniej wielkości Volkswagena, wykonane z dwóch różnych sedan i kombi organów; W 1961 roku został zaprezentowany na Międzynarodowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie, jak VW 1500. Od dwudrzwiowego modelu oferowany tylko do połowy 1973 roku, prawie 2,6 mln samochodów były produced.The Numeracja jest chronologiczna: Typ 1 jest garbus, Typ 2 Transporter VW i VW z ostatniej tylnej chłodzonym powietrzem silnikiem w 1968 roku przedstawiono VW Typ 4 (VW 411, od 1973 VW 412). (Wikipedia)
auto automatyczne |Ładne zdjęcia samochód auto|9304213279 8d1c2b6c14
Grancabrio jest cabrio wersja Gran Turismo S Automatic z dachem płóciennym. W Stanach Zjednoczonych będzie nazywał pojazd Granturismo Convertible.The które odsłonięty w roku 2009 Frankfurt Motor Show. Produkcja powinna rozpocząć się w 2010 roku, co pojazd jest zbudowany w fabryce Viale Ciro Menotti Maserati. Dostawa samochodu rozpoczęła się w maju 2010 roku (Wikipedia) – – -Do Frankfurt Motor Show 2009, Maserati Grancabrio – pełnoprawny czteromiejscowy kabriolet z eleganckim góry tkaniny na podstawie GranTurismo S Automatic – jego premiera na świecie. Konstrukcja nadwozia i wnętrza przez Pininfarina. Pojazdu na podstawie GranTourismo jest automatyczne. Produkcja w fabryce Maserati w Viale Ciro Menotti w Modenie działa od roku 2010. Pierwsze dostawy realizowane są od maja 2010 roku silnik V8 z 440PS jest także wykorzystywany w Ferrari. (Wikipedia)
auto automatyczne |Ładne zdjęcia samochód auto|6173968393 9467d24c2e

W Internecie samochodów na autohaus24


Sprzedam

samochód w Internecie – jak to działa. Chcesz swój nowy samochód w przystępnej cenie w internecie? Dowiedz się, jak to zrobić it.http: //www.autohaus24.de

Holandia – kraj historii, kultury i rozrywki!

Holandia jest wspaniałym miejscem do odwiedzenia. Często określane jako Holandii, to jest bogate w historię i kulturę. To wynika z drugiego przybycia w tym wspaniałym kraju. Jeśli lubisz spacery ulicami i znaleźć się w otoczeniu budynków, które odegrały znaczącą rolę w sukcesie holenderskiego złotego wieku, a następnie Amsterdam będzie dobrym miejscem do odwiedzenia. Jak zbadać ulice kanał wyłożone, zobaczysz wysokie, chude domy, które używane jako magazyny do ogromnej ilości handlu, który przeszedł przez miasto w tym złotym wieku. Teraz przekształcone w wysokiej obudowie końcowego i jednostek handlowych, historii i wielkość nie została utracona. Są nawet takie, które zostały zachowane i przekształcone w muzea, dzięki czemu można zobaczyć, co domy wtedy wyglądało. Wiele znanych osób miało domy w Amsterdamie, a te zostały zachowane również. Niektóre z tych znanych nazwisk, które mają muzea poświęcone nich m.in. Rembrandt i Anne Frank. Nie są nieograniczone ilości zabytków i atrakcji w tym pięknym mieście, nie będą rozczarowani.

Haga jest także wypełnione z dużo historii, ale jego dotyk jest bardziej międzynarodowy niż Amsterdamie, ze względu na fakt, że sądy międzynarodowe znajdują się tutaj, wraz z wszystkich ambasad i międzynarodowych firm, takich jak olej Shell. Miasto jest również bardziej kontynentalny niż inne w Holandii, ze względu na jego szerokie aleje i ulice, więcej niż w pozostałej części kraju. Jej 18-wieczne rezydencje są całkiem różne od wysokich domów tej linii na ulicach Amsterdamu. Haga posiada także 11 km od wybrzeża, które Amsterdam nie może konkurować z. Nadal istnieje wiele muzeów tu wiele do zobaczenia, wkrótce okaże się, że historia, choć może nieco inna niż Amsterdamie, jest nadal widoczny podczas odkrywania tego bogatego holenderskiego miasta.

Rotterdam jest bardziej nowoczesnej metropolii niż innych miast. Mimo, że miasto posiada również historię, trudno zobaczyć w samym sercu miasta, w centrum została zrównana z ziemią w czasie II wojny światowej, bombardowań, które doprowadziły do ​​upadku Holandii do Niemców. Dlatego przekonasz się, że architektura w Rotterdamie jest o wiele bardziej nowoczesny i trzeba zobaczyć, jeśli kochasz nowoczesną architekturę. Ty najlepiej odkryć to miasto jest, aby na wycieczkę do nas po, jak jest to duże miasto, bez prawdziwego centrum, tak, aby to docenić, wycieczka daje lepszy obraz tego nowoczesnej metropolii.

reszta Holandii jest wypełniona miast i małych wsi. Wypożyczalnia samochodów, przejazd przez małe drogi i zatrzymać się co kilka małych wiosek, głowy na północ wzdłuż wybrzeża, przez takich miejscach jak Callantsoog i doświadczenie życia wsi, spacer na plaży, zwiedzanie pola kwiatowe (wiosną). To mały kraj, ale ma wielkie serce, przyjaznych ludzi i zostawić całe życie wrażenie na Ciebie.

Fajne zdjęcia Ciężarówka

Sprawdź te zdjęcia Ciężarówka:

Na Burgh Quay, południowej lądowania O’Connell Bridge, natknąłem się na niepełnosprawnego autobusem Pierwsza Aircoach uratowany przez załogę z naprawy Truck Centre Murphy’ego.
ciężarówka |Fajne zdjęcia Ciężarówka|10699666064 c050ccbeb2
Zrównoważony rozwój wieczór filmowy seans w & quot; Who Killed The Electric Car & quot; przyniósł kilka elektrycznych i pojazdów napędzanych paliwami alternatywnymi, w tym tego śmieciarka. Najwyraźniej wszystkie floty Seattle teraz spalania gazu ziemnego.
ciężarówka |Fajne zdjęcia Ciężarówka|3602384021 e9daf49cb7