Z historii prawie wieku Ag Lending, rolnicze Kredyty Kontynuuje tradycję 2014 Sunbelt Ag Expo

Z historii prawie wieku Ag Lending, rolnicze Kredyty Kontynuuje tradycję 2014 Sunbelt Ag Expo|Z historii prawie wieku Ag Lending, rolnicze Kredyty Kontynuuje tradycję 2014 Sunbelt Ag Expo|gI 70354 Alayna
MOULTRIE, GA (PRWEB) 06 października 2014

Maszyny Rolnicze Ciągniki kredytowa, narodu wiodącym dostawcą niezawodnego kredytu do wiejskiej Ameryki, będzie oferować rozrywkę, nagrody i ag wiedzę pożyczki w 37. Roczny Sunbelt Rolnej Ekspozycja ustawiona na W dniach 14-16 października. Farm Credit zlokalizowany będzie w B-9.

Kraj-Pop artysta / songwriter Alayna, który podjął sceny muzycznej Nashville przez burzę, wystąpi w budynku i Farm Kredyty Maszyny Rolnicze Ciągniki Kredyty na kolacji sponsorowanej środę wieczorem młodych rolników, 15 października. Jej debiutancki sześciu piosenka EP „Top of a Dream”, przyniósł gitarę Breedlove poparcia.

Odwiedzający budynku Farm Credit może również zarejestrować się wygrać John Deere D105 kosiarka Traktor Rolniczy Nowy Traktory Ciągniki Rolniczeek, który jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, tak jak samochód-i system cięcia krawędzi na najwyższej wydajności. Mogą również próbować odgadnąć prawidłową liczbę orzeszki ziemne w słoiku, z najbliższego podmiotu otrzymującego Yeti chłodnicy.

„Jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć wielu członków naszej rodziny Maszyny Rolnicze Ciągniki Kredyty, którzy już dokonali wyboru, aby robić interesy z Farm Kredyty i spotkać ludzi, którzy mogą po prostu chcesz mieć rozmowę o wiejskiego domu, gospodarstwa hobby lub kupowania ich pierwszy kawałek obiektu rekreacyjnego, „powiedział Corey Cottle, dyrektor marketingu w AgGeorgia Farm Credit. „Kiedy ktoś decyduje się na finansowanie z Farm Kredyty, dostają ekspertyzy ogólnopolskiego systemu kredytodawców i korzyści prowadzenia działalności gospodarczej na poziomie lokalnym, z ludźmi, których znasz i którym ufasz.”

rolnicze Kredyty zapewnia ponad 199 miliard dolarów kredytów, leasingu i usług związanych z rolników, hodowców, właścicieli domów wiejskich, producentów wodnych, kombajnów, rolnictwem, drewna i spółdzielni rolniczych i wiejskich użytkowych. Z prawie 500 tysięcy członków kredytobiorców, gospodarstwo kredytowej koncentruje się na zaspokajaniu indywidualnych potrzeb finansowych rolnictwa i obszarów wiejskich Ameryki.

„Rolnicy, hodowcy i właściciele ziemscy wszystkie pochodzą polegać na rolnicze Kredyty i cenią jego spółdzielni struktura-zapewnienie, że wracamy na nasz zysk dla kredytobiorców poprzez patronackich dywidend,” Cottle powiedział. „Żaden inny pożyczkodawca służy amerykańskich producentów i rolnictwem, które zapewniają niedrogie jedzenie i środki na świecie jak Farm Credit ma dla prawie 100 lat.”

Sunbelt Ag Expo znajduje się w Spence Field w Moultrie, cztery mile na południowy wschód od US Hwy. 319 na autostradzie. 133. Bilety na Expo to 10 $ .

Więcej informacji na temat Farm Kredyty, odwiedź georgiafarmcredit.com lub farmcreditflorida.com.

 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Więcej Ciągniki rolnicze Farmer prasowe

Mimo paniki zakupu w grudniu: Rosyjski rynek samochodów załamuje

Sprzedaż samochodów w Rosji spadła o osiem procent w zeszłym roku. Liczba nowych rejestracji spadła we wszystkich segmentach, chociaż samochód zakupiono domów w grudniu w obawie przed spadkiem praktycznie pustej rubla.
Skarżący, miejsce zamieszkania w Austrii obywatela Niemiec, rozpoczęła swój samochód marki BMW 320d we wrześniu 2007 roku z Niemiec do Austrii w październiku 2007 roku, a dla podatku konsumpcyjnego w wysokości & amp; nbsp; …