Nasdaq 100 Zapasy – „Nowy” Rynek [Cóż Rodzaju]

(PRWEB) 12 stycznia 2003

07 stycznia 2003 w / ceny zamknięcia / o 01.06.03

New Market [dobrze, rodzaj]

NASZE KUP SIGNAL lipca 11, 2002

nadal jest bardzo INTACT

[Ale nie zapasy TY likea ?? zapasów lubię]

Używanie, Axxel Knutson na

VTARÂ ??

[„Tom Trade Research Analiza” Â ??]

„Zarządzanie Riska ?? zyski będą dbać o siebie”

„W tym biznesie, jako prawo nie jest równie ważna, co moneya ?? Konsekwentnie, a jednym z podstawowych założeń jest dążenie do” unikania ryzyka „oczywiste”

Papiery wartościowe oferowane w ramach

Cantella & amp; Co., Inc.

Członkowie NASD & amp; SIPC

197 Mountain View Road – Warren – NJ – 07059

E-mail: [email protected]

Telefon: 908.647.5750 Fax: 908.842-9150

Cantella & amp; Co, Inc jest zarejestrowany we wszystkich krajach. Zarejestrowanych stanów pana Knutson są wymienione w sekcji Disclaimer. TradingWeapon ?? VTAR ?? [Głośność Trade Analiza Research ??] Weapon & Trading amp; Silnik jest handel handel / usługi znakiem i własnością AXXEL Knutson.

© 1999-2003 wszelkie prawa zastrzeżone, Axxel Knutson

[„Tradingweapon.com” to nazwa handlowa dla AXXEL Knutson, który jest zarejestrowanym dyrektorem niezależną własność biurze Rady jurysdykcji [OSJ] z Cantella & amp; Co., Inc. TradingWeapon.com oferuje wszystkie jego działalności papierów wartościowych przez Cantella & amp; Co., Inc., członkiem NASD / SIPC. Cantella jest korespondentem Bear Stearns

Oto co bełkotał 11 lipca 2002:

„UPDATE 11 lipca 2002. Wskaźnik ten jest wyprzedaży Możemy lubię ITA ?? ale nie ma pieniędzy, aby być tutaj, myślimy i nie zastępuje bias

..

NASDAQ 100A ??. Wystarczy icky Blah Nasdaq 100: 1452,17 na 02:11, a teraz żałosne 1439,55 – Wykres dzięki uprzejmości Clearstation.com [FYI: Composite 1772,15 i 1817,06 teraz] [30 = 9680,32 DJ NA 02:11 & amp; teraz 10401] ?? a teraz „nie-bla” S & amp; P Mid-Cap 400 [jak o dla tego indeksu strony?]

I teraz zapasy Naz 100A ?? nienawidzę większość zasobów pracy magisterskiej, ale wiem, że masz to uzależnienie od kokainy -Jak nazw okropnej pracy magisterskiej, więc odzwyczaić cię z mleka tezy żałosne firm, tutaj jest moja opinion ?? krępuj się pójść do kina lub wskoczyć na autobus, aby zobaczyć, gdzie kończy się to w końcu]. Rząd będzie prawdopodobnie dać nam trochę Intaxication: Euphoria na uzyskanie zwrotu podatku, która trwa dopóki nie uświadomimy sobie, że to pieniądze na początek. , AKTUALIZACJA 11 lipca 2002: Nadal nienawidzę większość zasobów pracy magisterskiej, ale pomimo mojego ogólnego nienawiści nich, pojawiają się masowo wielu oversold. I że będziemy kupować.

Te zostały dodane w dniu 23 grudnia:

* C. H. Robinson Worldwide, Inc. (Symbol: ChrW)

* Expeditors International (EXPD)

* Fastenal Company (FAST)

* Pierwszy zdrowie Group Corp (FHCC)

* Gentex Corp. (GNTX)

* Henry Schein, Inc. (HSIC)

* Lamar Advertising Co (Lamr)

* Petsmart, Inc. (PETM)

* Pixar (pixr)

* Ross Stores, Inc. (ROST)

* Ryanair Holdings plc (RYAAY)

* Whole Foods Market, Inc (WFMI)

* DENTSPLY International, Inc. (XRAY)

Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??Â??..

07 stycznia 2003 „

Teraz jest tu obecny paplanina o rynku [Nienawidzę mówić o rynku Ponieważ „rynek” nie jest to, jak zarabiać pieniądze na rynku akcji. Zarabiamy poprzez wyodrębnienie tych Przemysł Grupy, które mogą mieć szybki i trwały ruch cen przy stosunkowo niskim ryzyku. Każdy może rzucić monetą i kupić JDSU I siedzieć na krawężniku i modlić się. To nie jest nasz styl.

Niemniej jednak, każdy chce mi paplać o rynku, tak tutaj jest tak.

wykres Dow uprzejmości Clearstation.com

„Nasz” bottom of July, który ponownie przetestowane w październiku [Można przypomnieć, że „tonący uczucie”, ale są dobre jednak dno ci, jeśli się ktoś nie odwołując się do M. Monroe, oczywiście.

Dodatkowo, konsolidacja przed jesienią Dalsze potwierdzone upadki i 11 kw kropli stóp punkt i 50 kropli stopa jednym punkcie uprzejmości Big Al i „Jestem śpi na chłopców przełącznika na Fed” [CAN Naprawdę wierzysz, że zajęło im 12 kropli stóp? Czy można sobie wyobrazić, jak senny ta grupa jest naprawdę? Oczywiście Cana ??. Mogę.

I jest to, że indeks [Nasdaq 100] Mamy kocha nienawidzić tak bardzo i Nasdaq rzucając ręcznik, to jest teraz BRAND NEW indexA ?? jeśli wyrzucić jedną trzecią zasobów i rozpocząć overa? ? Tylko rodzaju co „Indeks” jest to tak? Bardzo icky Matematyka dla Surea ?? my nazywamy to „Indeksu thatwill pozostać w indeksie, o ile śmieci w indeksie wciąż będzie to UPA ?? Kiedy akcje w wypadku indeksu, będziemy po prostu wymienić wszystkie akcje i uruchomienie Tak więc w sumie daje inwestowanie publicznych odnowiony wiarę w naszym indeksie [na chwilę i tak]. ” Wiem, że jest długa nazwa w indeksie, ale my po prostu nazwać to „Icky Indeks” na krótko i chcesz wiedzieć, co mamy na myśli.

„Icky Index” dzięki uprzejmości Clearstation.com Nasdaq 100

To jest indeks icky nie jest, ponownie przetestowane z nawiązką w październiku 2002 roku, ale mamy dno, a od trzeciej akcji są fabrycznie nowe, będziemy teraz musieli opracować zupełnie nowe nienawiści dla wielu zapasy „oni” tkwi w tym „rzeczy”.

Czy możemy przejść przez nich tak? Dlaczego nie? Nie, nie chcę. OK, tylko ten jeden raz, ale nie naciskaj Lucka ?? mogłem postawić tezę, w alfabetycznym kolejnośćA ??, ale tak uporządkowane, że to prawda? Myślałam, że wyrażasz zgodę.

Oto ZAPASY [Jeśli chcesz zadzwonić je zrobił] wszystkie 100 z nich!

CIENA Corporation | CIEN Ostatnio Sprzedaż: 6,46 dolarów ładne krótkie pokrycie wyjść z konsolidacji od października niskich sub trzech dolarów. Nieco spekulacyjne kupić taki skok, ale przerwę sześciu Czy interesuje nas jako przedsiębiorcy.

Brocade Komunikacja Systems, Inc. | BRCD. Ostatnio Sprzedaż: 5,16 dolarów dość nowotworowych drybling z masywnych wysokości. Każdy, kto chciał sprzedać prawdopodobnie ma. Mimo, że jest jedyną rzeczą, polecam. Przypuszczam, że wyższa.

JDS Uniphase Corporation | JDSU Ostatnio Sprzedaż: testowany ponownie 3,05 dolarów lipcu i październiku dna na jesieni i nie było udane. Podstawy Nie smród wątpliwości, ale zapasy dolne przed dobrej nowiny i analitycy skoki za modą. Więc skok Jeśli chcesz i możesz mieć cel około 4-5A ?? ale wysokie ryzyko i wiesz o tym.

Juniper Networks, Inc. | JNPR Ostatnio Sprzedaż: 8,05 dolarów Bardzo podobny do cien i JDSUÂ ?? sam komentarz

.

Sanmina-SCI Corporation | SANM Ostatnio Sprzedaż $ 4.58SANM „Â ?? udostępnia zestaw zintegrowanych usług elektronicznych, w tym produkcji, montażu i zarządzania pod klucz produkcji usług elektronicznych producentów oryginalnego sprzętu za rok obrotowy kończący się 28.09.02, sprzedaży. wyniósł 8,76 miliardów dolarów, w porównaniu z 4,05 miliard dolarów. Strata netto wyniosła 2,70 dolarów mld w porównaniu z 40.400.000 dolarów od dochodów. Wyniki odzwierciedlają postęp w możliwościach w zakresie projektowania i montażu światłowodowej, offset i testów przez włączenie odpisu aktualizującego wartość firmy. ” Nie lubimy straty oczywiście, ale czas jest wykonywanie bardzo dobrze i upadki lipiec / październik są konsolidowane. OK dla SPEC zakupem.

Network Appliance Inc. | NTAP Ostatnio Sprzedaż: 11,63 dolarów niedawna przerwa była bardzo konstruktywna dziesięć. Teraz ocenić „Kup”. Oprogramowania Enterprise Storage zapasy zniosła jako grupa, należy pamiętać, EMC na 6,90 dolarów gapping do wzrostu inflacji. Jak tu jest refresher ?? co mówią oni to robią: „Network Appliance Inc. jest dostawcą sieciowej pamięci masowej dla przedsiębiorstw i rozwiązań do zarządzania danymi NetApp Network Storage Solutions i ofercie usług intensywnego przetwarzania danych przedsiębiorstw o ​​skonsolidowanym przechowywania, poprawa centrum danych. operacje, ekonomiczne i wydajne kontynuacja działalności zdalny dostęp do danych w rozproszonym przedsiębiorstwie. Produkty składają się z urządzeń NetApp Filer, urządzeń pamięci masowej, urządzeń NearStore Zawartość dostawy NetCache, zarządzania danymi i treści programowych dostawy i pomocy technicznej. Wszystkie systemy NetApp są pakowane w rack Obudowy, który można instalować w istniejących szaf serwerowych klienta lub fabrycznie zainstalowane i skonfigurowane w szafkach. „

NVIDIA Corporation | NVDA Ostatnio Sprzedaż: 13,31 dolarów przyzwoity lipca i października dole Obserwowani przez wypadku ataku paniki w 2002 roku na początku listopada wszystko jest dobre dla akcji. Możemy tu być konstruktywna. Kupić.

Tellabs, Inc. | TLAB Ostatnio Sprzedaż: 8,93 dolarów o taki sam, jak w pozostałej części Groupa ?? opóźnionym bottom1 reakcji. Niedawny skok się ma cena do Paya ?? skok w dół. Kup skok w dół.

NOVELLUS Systems, Inc. | NVLS Ostatnio Sprzedaż: 33,57 dolarów duży rynek spike ?? Kup reakcję odejmujące 30 dolarów … nie tutaj

.

Microchip Technology Incorporated | związane MCHP Ostatnio Sprzedaż 27,51 dolarów rynku i tylko reakcja na kryzys w połowie grudnia Poczekamy. Brak opinii.

ADC Telecommunications, Inc. | ADCT Ostatnio Sprzedaż: 2,84 dolarów bardzo ładne 50% krótkie wycisnąć więc kupić reakcję Gdy panika ustępuje, a które mogłyby być przerwa

Broadcom Corporation | BRCM Ostatnio Sprzedaż 17,66 dolarów. Lipiec mało co na dole, a październik i listopad pewnością do poprawy, a teraz krótkie są w trybie paniki po 12-20 + poruszać się pod koniec listopada. Handlowcy mogą handlować, ale inwestować? Nie sądzę, że sposób.

Siebel Systems, Inc. | SEBL Ostatnio Sprzedaż: 8,55 dolarów wyczerpanie na domiar złego nie pozostawia innego wyboru niż naciskać szorty i naciśnij są. Handlowcy mogą znaleźć atrakcyjne na niskim poziomie głośności.

Maxim Integrated Products, Inc. | MXIM Ostatnio Sprzedaż: 38,26 dolarów i oczekujemy Naciśnij teraz od wysokiej listopadzie i to jest około 45 dolarów

.

EchoStar Communications Corporation | DISH Ostatnio Sprzedaż: 25,51 dolarów Mocne Kup. Tutaj możemy dostać za ONEA ?? Faktycznie sprawiają, że dwóch z zasobów pracy magisterskiej. DISH jest pierwszym, General Motors Corp jest H 2 [GMH 11.80] Oto ostatnie Uprzejmość wiadomości AP cyfrowe:

06 stycznia 2003, 17:35 ET

„General Motors ogłosi plany w ciągu 60 dni na jego urządzeniu Hughes Electronics Corp., Który zatopiony planowanej fuzji z Echostar lastmonth Komunikacji Corp. pośród zarzutów rządu do transakcji, GM Rick Wagoner prezes powiedział w poniedziałek.

Hughes-EchoStar małżeństwo stworzyliśmy największą usługi płatnej telewizji narodu.

Wagoner, w co wywiadzie na North American International Auto Show, GM prawdopodobnie będzie Powiedział Weź Kolejny miesiąc lub dwa, aby zdecydować, co chce zrobić, chodzi Hughes.

„Jest zainteresowanie między innymi w różnych formach transakcji,” powiedział Wagoner. „Więc mamy opcje. Po prostu jeszcze nie to, co ma największy sens dla Hughes i GM STANOWI”.

rozwój w ostatnim miesiącu otwiera drogę do News Corp. odnowić swoje zainteresowanie Hughes, właściciela telewizji satelitarnej DirecTV usługi. EchoStar jest właścicielem rywal Dish Network.

News Corp Przewodniczący Rupert Murdoch był w rozmowach z GM o więcej niż 18 miesięcy wcześniej kupić Hughes Hughes-umowa EchoStar opracowany w +2.001-sza października

Murdoch pożądane DirecTV, aby dodatkiem do usług telewizji satelitarnej News Corp. Pracuje za granicą. Pozyskanie DirecTV da mu globalną sieć telewizji satelitarnej.

News Corp Rzecznik powiedział w poniedziałek Andrzej Rzeźnik, co nie spółki w negocjacjach z GM ale nie Murdoch zaznaczył, że on odnowić rozmowy, jeśli Hughes stał się dostępny.

„Chcemy na pewno spojrzeć na to,” Rzeźnik powiedział.

Hughes i EchoStar stwierdzili, że zakończono fuzję, ponieważ nie można być wypełnione dość szybko po Departament Sprawiedliwości, 23 państw, w Dystrykcie Kolumbii i Portoryko podjął działania, aby go zablokować, a Federal Communications Commission wysłany połączenia Aplikacja na przesłuchanie.

planowanego połączenia, co stworzyli jedną usługę telewizji satelitarnej Powerhouse 18 milionów abonentów, z, które krytykowany za wyeliminowanie konkurencji na niektórych rynkach.

Przeciwnicy umowy Echostar Powiedział koncentracja zmniejszyły możliwości konsumentów w telewizji wielokanałowej i doprowadziłaby do powstania monopolu na obszarach wiejskich, gdzie telewizja kablowa nie jest dostępny nawet do 22 mln domów. Akcje GM wzrosła 95 centów, aby zamknąć na 39,49 dolarów i akcji GM Hughes wzrosła 55 centów do 11,80 dolarów w handlu poniedziałek na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. „

Wykres Echostar uprzejmości Clearstation.com

oceń Echostar Kup.

Wykres General Motors H uprzejmości Clearstation.com

oceń General Motors H [GMH] buy. Nie częścią Nasdaq 100

QLogic Corporation | QLGC Ostatnio Sprzedaż: 40,12 dolarów Naz rynku related ?? nie większa siła Poza tym. Nie ma nic wspólnego z myślenia w San Francisco.

Nextel Communications, Inc. | NXTL Ostatnio Sprzedaż: 13,47 dolarów – jeśli potrójne dno na 11 jest każda pomoc, to jest tutaj. Spodziewamy się, że rozszerzenie ruchu.

Applied Materials, Inc. | AMAT Ostatnio Sprzedaż: 15,41 dolarów po prawdopodobne whipsawing każdy przedsiębiorca na rynku, w końcu znalazł dno w sezonie straty podatkowej sprzedaży i oczywiście, po te same transakcje Zdecydowaliśmy się rzucać w ręcznik, możemy teraz zobaczyć rozszerzenie liczby 20 dolarów.

Comcast Corporation | CMCSA Ostatnio Sprzedaż: 25,97 dolarów możemy dostać się za to za dobrze. Kupić.

RF Micro Devices, Inc. | RFMD Ostatnio Sprzedaż: 8,57 dolarów. Szorty są paniki stricken ?? tylko na jakiś czas.

VERITAS Software Corporation | VRTS Ostatnio Sprzedaż :. 18 dolarów Neutralny / Positive

Xilinx, Inc. | XLNX Ostatnio Sprzedaż: 24,24 dolarów. Pozytywne.

Sun Microsystems, Inc. | SUNW Ostatnio Sprzedaż: 3,75 dolarów Naz związane z rynkiem. Trochę Morea ?? ale nie będziemy grać.

PeopleSoft, Inc. | PSFT Ostatnio Sprzedaż: 20,03 dolarów. Będziemy ocenić pozytywnie.

Linear Technology Corporation | LLTC Ostatnio Sprzedaż: 29,68 dolarów. Będziemy prawdopodobnie zobaczyć rozszerzenie przenieść się do połowy 30-tych. Neutralny / Positive.

BEA Systems, Inc. | BEAS Ostatnio Sprzedaż: 12,67 dolarów. Kupić. BEA Systems, Inc. jest dostawcą oprogramowania infrastruktury aplikacji. WebLogic Enterprise Platform Spółki zapewnia skalowalną infrastrukturę oprogramowania przeznaczonego do wprowadzania nowych usług

Rynek Szybko, do obniżenia kosztów operacyjnych poprzez automatyzację procesów oraz automatyzację relacji z dostawcami i dystrybutorami.

Merkury Interactive Corporation | MERQ Ostatnio Sprzedaż: 33,08 dolarów. Bardzo typowe lipiec i październik dno i konsolidacji Obserwowani przez szorty z zawałem mięśnia sercowego. Myślimy, że to rozszerzenie. Kupić.

Altera Corporation | ALTR Ostatnio Sprzedaż: 14,04 dolarów. Całkiem solidne podstawy w zakresie 11-12 może obsługiwać test liczby 15. Tylko trochę za spekulacyjne w liczbach głośności dla VTARÂ ?? analizy.

Gentex Corporation | GNTX Ostatnio Sprzedaż: 32,29 dolarów projektuje, opracowuje, produkuje i sprzedaje własne produkty wykorzystującym technologię elektro-optyczne: automatyczne ściemnianie lusterek wstecznych i ochrony przeciwpożarowej. Kupić. Nam się to podoba. Lubimy gotówkę i lubimy zarobki.

Wykres Gentex uprzejmości Clearstation.com

KLA-Tencor Corporation | KLAC Ostatnio Sprzedaż: 40,84 dolarów. Neutralny tylko.

QUALCOMM Incorporated | QCOM Ostatnio Sprzedaż: 37,37 dolarów. Oceniamy kupię posunięcie ze stałej bazy w lecie jest konsolidowana. Pod 50 się pojawi. Zdecydowanie kupuj.

Yahoo! Z oo | YHOO Ostatnio Sprzedaż: 18,94 dolarów. Pójdziemy do Buya ?? After All Mamy ujemny od 207 dolarów 5 / 16A ?? pamiętam 16th użytkownika? Yahoo Inc. Cut do „sprzedaży”

15.03.00 05:21:00 Źródło: Bloomberg News

Princeton, New Jersey, 15 marca (Bloomberg danych) – Yahoo! Inc. (YHOO USA), co

obniżony do ” sprzedać ” z ” ” Unikaj przez analityka AXXEL Knutson. [Appox 169,00 dolarów]. Oryginalny „uniknąć” grudnia ’99 na 207 dolarów 5/16.

Adobe Systems Incorporated | ADBE Ostatnio Sprzedaż: 27,51 dolarów ADBE nigdy naprawdę się tak bardzo przed siebie LTA ?? bazy na poziomie 10-18 jest znaczący i przejście od 70 do 20 sub konsolidacji, na pewno, ale nie wiele więcej. Zdecydowanie kupuj.

eBay Inc. | EBAY Ostatnio Sprzedaż: $ 73. pisarz kupił piękny Jag widziałem na motoallegroâ ??, ale kupowanie Pojawia się nadmierne. Sprzedaj Siła proszę.

Intel Corporation | INTC Ostatnio Sprzedaż: 17,18 dolarów. To nie jest to, co było kiedyś. Unikaj.

TMP Worldwide Inc. | TMPW Ostatnio Sprzedaż: 12,58 dolarów. Panika sierpniu sprzedaż i płaskim konsolidacji po przeprowadzce października ustawia scenę. Zdecydowanie kupuj.

Compuware Corporation | CPWR Ostatnio Sprzedaż: 4,95 dolarów bazowa może obsługiwać ruch. Idziemy z nim. Gromadzić.

Oracle Corporation | Oracle Ostatnio Sprzedaż: 11,96 dolarów. Po prostu wolą SAP AG reklamy [SAP 23:09].

PeopleSoft, Inc. | PSFT Ostatnio Sprzedaż: 20,03 dolarów Neutralny

.

Paychex oo | PAYX Ostatnio Sprzedaż: 29,98 dolarów. To nie sprzedaje hamburgery [który nikt nie chce już, ale usługi płacowe Które, jak się wydaje, każdy chce. Zdecydowanie kupuj.

Synopsys, Inc | SNPS Ostatnio Sprzedaż: 43,63 dolarów. Rynek zapisany. Będziemy po prostu oglądać w tej chwili. Nie opnion.

Citrix Systems, Inc. | CTXS Ostatnio Sprzedaż: $ 14. Chcielibyśmy powiedzieć, sprzedać, ale spekulacje Pojawia się diminishing ?? Kup

.

Cephalon, Inc. | CEPH Ostatnio Sprzedaż: 51,19 dolarów. Nie mylić z garnków i patelni: Cephalon, Inc. jest międzynarodową firma biofarmaceutyczna poświęcony odkrywaniu, rozwoju i wprowadzania do obrotu produktów w leczeniu zaburzeń snu, zaburzenia neurologiczne, nowotwory i ból. Zarabianie pieniędzy na pewno, ale wciąż z obciążeniem długu. Będziemy stać z boku.

LM Ericsson Telephone Company | ERICY Ostatnio Sprzedaż: 8,10 dolarów. Nie jesteśmy wierzący.

Gilead Sciences, Inc. | GILD Ostatnio Sprzedaż: 36,50 dolarów. Sprzedaży w połowie grudnia, które outstanding ?? ogromny wolumen sprzedaży i tu w bazie też. Kupić. Gilead Sciences, Inc. jest niezależna spółka farmaceutyczna nie odkrywa, rozwija handlem produktami leczniczymi w celu poprawy opieki nad pacjentami cierpiącymi na choroby zagrażające życiu. Firma ma sześć produkty są sprzedawane w rzeczywistości Stanów Zjednoczonych i innych krajach na całym świecie. Są to Viread, lek do leczenia HIV Infection; AmBisone, do leczenia i zapobiegania zagrażających życiu zakażeń grzybiczych; Tamiflu, do leczenia i zapobiegania grypie; Vistide do leczenia wirusa cytomegalii (CMV lub), zapalenie siatkówki u pacjentów z AIDS; DaunoXome do leczenia związanego z AIDS mięsaka Kaposiego i Hepsera leczenie Hanes przewlekłego wirusowego zapalenia wątroby typu B,

Mam nadzieję, że nie dostanę żadnych cytomegalii.

Lamar Reklama Firma | Lamr Ostatnio Sprzedaż: 37,49 dolarów. Niefortunne symbol stock ale Grafika wygląda niedoceniane i zdolne do przedłużenia w kierunku, ale nie przez cenę 50 $ Kup pullback. Mają 144000 odkryte oznaki otynkowany z wszelkiego rodzaju informacji, które nie chcą lub muszą.

Comverse Technology, Inc. | CMVT Ostatnio Sprzedaż 10,98 dolarów. ruch w listopadzie było trochę dużo i oczekiwać innego tutaj nie jest zbyt prawdopodobne. Unikać krótkoterminowe.

VeriSign, Inc. | VRSN Ostatnio Sprzedaż: 8,77 dolarów. Neutralny / Positive tylko.

Skrypty Express, Inc. | ESRX Ostatnio Sprzedaż: 52,82 dolarów. Kolejnym nowym Zdjęcie do NEOC 100 od ludzi na Nasdaq. Nie głupie skrypty sit-com, ale typy Rx. Kupić. Ekspresowe Skrypty, Inc jest zarządzanie korzyści apteki (PBM) firma w Ameryce Północnej. Firma jest niezależna od odpowiedzialności producenta, farmaceutycznego, który pozwala na sformułowanie zaleceń dla swoich klientów formularz Bezstronne, balansowanie Zarówno skuteczność kliniczną i kosztów. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania korzyści apteki Zakres kart, w tym programów, usług detalicznej leków apteki, poczty leków recepturowych i innych programów zarządzania programami zarządzania kliniczne

Około 19000 dla grupy klientów nie obejmują HMO, ubezpieczycielom, administratorzy innych firm, pracodawców, związków zawodowych Programy świadczeń sponsorowanych i programów zdrowotnych rządu. Od 1 stycznia 2002 roku niektóre z największych klientów Spółki zawarte AARP,

Aetna US Healthcare i Blue Cross Blue Shield of Massachusetts.

Z siwienie ludności trzeba kochać nad alongwith Rock of Ages [ROAC-5,79] i Matthews Międzynarodowy Cp [mdcc-23,60]. Ani NAZ 100th

Rozważmy to bonus.

Staples, Inc. | SPLS Ostatnio Sprzedaż 18,38 dolarów. Stosunkowo niewielkie ryzyko. Bu do lat 20-tych. [Nie ma żadnych gwarancji, kolega].

Cintas Corporation | CTAS Ostatnio Sprzedaż: 48,24 dolarów. Nie jesteśmy przekonani, czy rozbawiony.

Intuit Inc | INTU Ostatnio Sprzedaż: 48,23 dolarów. Spójrzmy prawdzie w oczy – Software podatkowa 4 U i mnie. Neutralny / Positive.

oglądałem na HBO Krull, podczas gdy robi część tej pracy, miłości i wydaje się, że film powstał w Holiday Inn. Mogę się mylić. Walczą z zlepek 13. wieku i 29 miecze wieku lekkie kije z bohaterką sprzedawca w Victoria Secret 26 grudnia.

Symantec Corporation | SYMC Ostatnio Sprzedaż: 44,91 dolarów. Są tylko dwie rzeczy w lifeâ ?? podatków [patrz wyżej] i Intuit wirusa komputerowego. Kup ten. To właśnie wznowienia plików definicji wirusów co yearâ ?? kliknij, kliknij, kliknij.

Lincare Holdings Inc | LNCR Ostatnio Sprzedaż: 33,13 dolarów. 320 tysięcy klientów w 44 krajach trzeba te rzeczy: Lincare Holdings Inc. jest dostawcą tlenu i innych usług terapii oddechowej u pacjentów w domu. Więc Lincare oferuje szereg terapii infuzyjnych domu na niektórych rynkach geograficznych. Myślę, że ludzie w pozostałych sześciu krajach są cicho sapiąc z dala od ich kijami raka. Bez nadmiernego ryzyka, to kupić.

American Power Conversion Corporation | APCC Ostatnio Sprzedaż: 16,80 dolarów. Cienkie i trudno uwierzyć, że to stało się udziałem tego indeksu. Niebezpieczne, ale zabawa w handlu, czy zwinny. Amerykańscy projektuje, rozwija konwersji energii, produkuje i wprowadza na rynek linię produktów zasilacza awaryjnego, urządzeń ochrony przed przepięciami elektryczne, produktów klimatyzacyjnych oraz związanych z nimi oprogramowania / akcesoria. Za okres dziewięciu miesięcy zakończony 29.09.02, przychody spadły o 12% do 942.100.000 dolarów. Zysk netto przed acctg. Zmień wzrosła o 5% do 88.200.000 dolarów. Wyniki odzwierciedlają pogłębiające branży na rynkach IT, skompensowane poprawą marż brutto dużych systemów.

Bath Bed & amp; Beyond Inc. | BBBY Ostatnio Sprzedaż: 36,08 dolarów. Way Beyond! Cały sklep z najbardziej nudne kolekcji produktów nikt nigdy się zmusić do zakupu. Ale ktoś kupuje krystalicznie wagi do kąpieli i 45,00 dolarów szczoteczki kosmetyczne i wiele z nich. Jednym z niewielu akcji w „starej” Naz 100 nie zrobić indeks całkowitych zasobów śmieje! Wydaje się to wznowić marsz po konsolidacji 6 miesięcy. Pozytywne. Tłoki toalet w nawie 107 [przepraszam, to jest Home Depot].

wolałbym wlać benzyny na siebie i zapalić zapałkę niż iść do tego sklepu. [Najwyraźniej opinia mniejszości].

Check Point Software Technologies Ltd. | CHKP Ostatnio Sprzedaż: 15,02 dolarów. VTAR (tm} wieje bezpieczniki na tej Stock- lubimy go na $ 13 i nienawidzę go na $ 17 i oto jesteśmy w niczyjej [i kobiet] kraju.

Amgen Inc. | AMGN Ostatnio Sprzedaż: 50,27 dolarów. Nad własnością. Sprzedaj siłę.

Fiserv Inc. | obciążenia FISV Sal 35,85 dolarów. Wygląda higher ??. Przychody są thereâ też tak ?? ?? ale earnings szybkość akwizycji jest bardzo uciążliwe. Pozytywne.

Cisco Systems, Inc. | CSCO Ostatnio Sprzedaż: 14,20 dolarów. Myślę, że dostaliśmy enuf z CSCO od Klientki 8th, 2000 będziemy teraz oceń Neutralny / Positive

środa, 08 listopad 2000 17:35 ET 08.11.00 13:42 EST Petera Loftus | akcji Dow Jones Newswires Cisco Systems Inc. spadła czwartek po pierwszym alianckim Securities wydał „sprzedać” rating inwestycyjny na Cisco, mówiąc giganta urządzeń sieciowych była zbyt optymistycznie przyszłych stóp wzrostu.

NEW YORK – akcje Cisco Systems Inc. spadła czwartek po pierwsze alianckie Securities wydał „sprzedać” rating inwestycyjny na Cisco, mówiąc, gigant sprzętu sieciowego zbyt optymistycznie przyszłych stóp wzrostu.

Więc

Inwestorzy byli zaniepokojeni nowego finansowania sprzedawca transakcji zawartej z czynem firmy Winstar Cisco Telekomunikacja Communications Inc. (WCII), w ramach którego Winstar otrzyma środki na zakup sprzętu Cisco.

Akcje Cisco (CSCO) spadły o 4,06 dolarów, lub 7,2%, na 52,69 dolarów w środę po południu obrotu na giełdzie Nasdaq.

Biomet, Inc. | BMET Ostatnio Sprzedaż 29,82 dolarów. Baza jest bardzo solidna. Kup. . 18.12.02 zarobki: Warszawa, Ind (Reuters) – producent urządzeń Inc. ortopedyczny (NasdaqNM: BMET – Aktualności) powiedział w środę jego kwartalny zysk wzrósł o 15 procent na wysoką sprzedaż implantów kręgosłupa rekonstrukcyjnej i sprzedaży za granicą i przyspieszanie. Za drugi kwartał zakończony 30 listopada firma Warsaw, Indiana oparte odnotowała zysk netto w wysokości 70.350.000 dolarów, lub 27 centów na akcję, w porównaniu z 61.400.000 dolarów, lub 23 centów w I kwartale ubiegłego roku. Analitycy średnio spodziewali się zysku 26 centów, zgodnie z Thomson First Call, który śledzi szacunków Wall Street. Sprzedaż wzrosła o 18 procent do 341.500.000 dolarów. Spółka podała, że ​​spodziewa zgłosić kwartale zysk trzecich w zakresie oczekiwań analityków o 27 centów lub 28 centów na akcję.

Warszawa, Indiana indeed ??

Dell Computer Corporation | DELL Ostatnio Sprzedaż: 28,35 dolarów. Reklamy z irytujących stażystów jest dotarcie do mnie, ale ciężarówki UPS były wypełnione do gunnels z maszyn pracy magisterskiej. Nie widziałem tam bramki. Pozytywne.

Invitrogen Corporation | IVGN Ostatnio Sprzedaż: 30,71 dolarów. Unikaj. 11 grudnia: Akcje Inyitrogen skoczył 2,54 dolarów, a 9 procent, do 31,45 dolarów. Analityk Cheri Walker na niemiecki bank zmodernizowanej

Zdjęcie InVitrogen do „kupuj” z „trzymaj”, mówiąc atrakcyjnie wycenione czas jest. Więc powiedział analityk w nocie do klientów nie Invitrogen, która sprzedaje produkty stosowane w badaniach genetycznych, zaproponował optymistyczne prognozy na nadchodzący rok obrotowy na spotkaniu z analitykami wtorek. Robert W. Baird zmodernizowane swoją rekomendację Imdtrogen tj do „przewyższającą” z „neutralny”.

Analitycy firmy działające w wytycznych. Co się stało z analitykiem Właściwie jakiejś pracy?

Microsoft Corporation | MSFT Ostatnio Sprzedaż: 54,77 dolarów. Oto cytat z Krzemowej ciekawe Inwestor:

„Do: Jim Baranka, który napisał (36522)

Od: werefrog: piątek, 14 stycznia 2000 08:16

Zobacz Odpowiedzi (3) | Odpowiadanie z 68398

„MSFT wyciąć” sprzedać „.
http://quote.bloomberg.com/analytics/bquote.cgi?story_num=e2 kod …

MSFT do 107 w Europie –
http://www.bloomberg.com/bbn/snapshot.html
Kod

Pierwszy raz kiedykolwiek widziałem rekomendację sprzedaj w tej akcji. „

Prawdopodobnie tylko Sella ?? a tylko jeden 100 dolarów + My Wciąż lubię tę firmę. Wątpimy thatthey nauczyli nic z Departamentu Sprawiedliwości i widzimy tylko ewolucyjne produktów pochodzących z firmy, podczas gdy spędzają swoje pieniądze skarb w desperackiej próbie znalezienia nowego produktu nuty. Cóż, X-box nie jest to. „Unikaj.

Starbucks Corporation | SBUX Ostatnio Sprzedaż: 21,4 dolarów. Mój kochany małżonek nie może rozpocząć jej dzień z zewnątrz to 10 dolarów / funtów Kawa i bazy na poziomie sub 20 dolarów jest dobrze. Kupić.

PanAmSat Corporation | SPOT Ostatnio Sprzedaż: 15,56 dolarów. Wzór katastrofy początku grudnia będą prawdopodobnie ustawić lustro wsteczny ruch, ale nie będziemy uczestniczyć. Sprzedawać siłę w kierunku $ 17

Chiron Corporation | CHIR Ostatnio Sprzedaż: 39,87 dolarów. Lipiec dole bohater dobrze i mamy skonsolidowane bazy ruszyć zrobił. Innym się noga jest prawdopodobne. Kup tutaj.

IDEC Pharmaceuticals Corporation | IDPH Ostatnio Sprzedaż: 34,23 dolarów. Katastrofa listopada od 46 do 32, co na pewno dość dzikie i wielkość dość high ?? w tym przypadku, tak nam się podoba, że ​​mamy się dostać, myślimy, częściowe lustro powracających do prawie 40. $ Traders może kupić, ale jest prawdopodobne, jedna nowina, że ​​obecnie nie można tworzyć podwójne dno z powrotem na 31, należy pamiętać. To po prostu „wygląda” newsy.

Centra komputerowe CDW, Inc. | CDWC Ostatnio Sprzedaż: solidna podstawa $ 45.01.Pretty na niskim poziomie, a nie czterdzieści może dać ruch z powrotem w połowie wczesnego przypadku up-ruchu. Ale z względnego bezpieczeństwa tylko do $ 49. To nie wystarczy. Neutralny.

Smurfit-Stone Container Corporation | SSCCLast sprzedaży: 16,26 dolarów. Sprzedaj Dalsze siłę proszę.

Molex Incorporated | MOLX Ostatnio Sprzedaż: 24,83 dolarów. Kup na ruch w kierunku 30 Działa to dla nas.

PetSmart, Inc. | PETM Ostatnio Sprzedaż: 18,24 dolarów. Z tego, co widzę, prawie nie ma inteligentne zwierzęta tutaj. Sprzedaj.

ICOS Corporation | ICOS Ostatnio Sprzedaż: $ 24.97.We jak sprzedaży w połowie lat 20-A, który jest swego rodzaju baza. Neutralny / Positive.

Costco Wholesale Corporation | KOSZT Ostatnio Sprzedaż: $ 28.59.The sprzedaży w 2002 roku prawdopodobnie skończył, ale to nie jest enuf dla nas kupić. Neutralny.

Pixar | pixr Ostatni sprzedaży: 56.815 dolarów. Kupić. Wzór katastrofy w grudniu, które mogą zablokować podatek od sprzedaży w zyskach. Ale jeśli widzimy silny ruch w kierunku 70 dolarów, sprzedaży.

Biogen, Inc. | BGEN Ostatnio Sprzedaż: 41,85 dolarów. Potrzebuje więcej konsolidacji. Krótkoterminowe negatywne.

Expeditors International, Inc. | EXPD Ostatnio Sprzedaż: 33,71 dolarów. Ten czas ma „expediated” od dołu w sierpniu na 25A ?? krótkoterminowe negatywne.

C.H. Robinson Worldwide, Inc. | ChrW Ostatnio Sprzedaż: 31,65 dolarów. Potrzebuje konsolidacji. Krótkoterminowe negatywne.

PACCAR Inc | PCAR Ostatnio Sprzedaż: 48,07 dolarów. Używamy niewielką Pullback zimno tu, ale będziemy trzymać i „akumuluj.”

Patterson Dental Firma | PDCO Ostatnio Sprzedaż: 44,16 dolarów. Piękny błąd, który bierze się do ryzyka dużego stopnia. Kup Hanes lustro ruch do 50 dolarów?

Amazon.com, Inc. | AMZN Ostatnio Sprzedaż: 20,70 dolarów, sprzedaży podatku zysków zamordowany AMZN w grudniu, ale teraz przerwa 20 USD wygląda atrakcyjnie .. Będziemy gromadzić stopy, ale poniżej 18 proszę.

Ross Stores, Inc. | ROST Ostatni sprzedaży: 42.989 dolarów. Ditto AMZN above ?? Przerwa poniżej 40 lat jest punkt kupić, więc zróbmy to około $ 37 = / -.

DENTSPLY International Inc | XRAYLast sprzedaży: 37,41 dolarów. Sprzedać. Ostatnie UP-ruchy są spekulacyjne według VTARÂ ??

Apollo Group, Inc. | APOLLast Sprzedaż: $ 45.90.We się podobało to przez jakiś czas a podstawą, bazą do-niczego od sierpnia może być ustawienie nas na bladym $ 50. Kup

Henry Schein, Inc. | HSIC Ostatnio Sprzedaż 44,90 dolarów jest dystrybutorem produktów medycznych i

usługi dla biura zawodów medycznych opartych na połączonych rynkach północnoamerykańskich i europejskich. Nowo dodane do Naz 100. Chcemy katastrofy listopada i sprzedaży kontynuuje. Kup przerwę $ 40.

Ryanair Holdings plc | RYAAY Ostatnio Sprzedaż: 42,16 dolarów jest zamordowanie działalności linii lotniczych w Europie, ale potrzeba było zamordowanie. Zdecydowanie kupuj.