Aktywów Punkt nadal Hasło SSAE 16 Typ II audyty dla kontroli Cloud Computing

|Aktywów Punkt nadal Hasło SSAE 16 Typ II audyty dla kontroli Cloud Computing|gI 59202 Big 20TabWare 20JPEG
Greenville, SC (PRWEB) 24 marca 2015

Aktywów Point, prowadząc Komputerowy System Zarządzania Konserwacja / Enterprise Asset Management (CMMS / EAM) dostawcą rozwiązań, z dumą informuje udało TabWare cloud computing kontrole operacyjne zakończyła kompleksowe badanie na 9. rok z rzędu.

oceny, co Wykonawca w porozumieniu z wytycznymi zawartymi w American Institute of Certified Public Statement o wymaganiach Księgowych Potyczki dla Atestacyjną nr 16 (SSAE 16), „Sprawozdanie na temat kontroli w Organizacji usłudze.” Opierając się surowych norm branżowych, audyt bada przydatność projektowania i operacyjnej efektywności kontroli dla usług świadczonych na rzecz klientów. Rok po roku, aktywów Punkt nadal przechodzą SSAE 16 Type II audyty dla systemu i bezpieczeństwa danych oraz zapewnia klientom bezpiecznej i niezawodnej eksploatacji środowiska 24/7/365.

Aktywów Punkt jest liderem w dziedzinie rozwiązań CMMS / EAM od ponad 30 lat, i
TabWare, najlepsze w swojej klasie CMMS / EAM Kod rozwiązanie zaprojektowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów konserwacji konserwacji, jest wykorzystywana przez organizacje o różnej wielkości oraz w wielu gałęziach przemysłu, szukając w Oil & amp; amp; Gaz, dyskretna i procesu produkcyjnego, Jedzenie & amp; amp; Napoje, chemia i & amp; Górnictwa amp; Metale. TabWare Maksymalna wydajność zasobów i utrzymanie Poprawia wydajność, co pozwala na ograniczenie kosztów operacyjnych i wyższe marże zysku. TabWare jest łatwy do nauczenia i łatwy w użyciu, więc organizacje są w stanie dostać się do pracy w dzień. Aktywów Point oferuje elastyczne opcje wdrażania: Software as a Service (SaaS) kod, online (gospodarzem) oraz w siedzibie dla organizacji, które chcą TabWare na własny serwer. TabWare jest rozwiązanie prowadzące CMMS / EAM dla organizacji nie ma wszystkich funkcji na bez kosztów, zasobów i czasu zapotrzebowania na inne rozwiązania.

„ciągły sukces Aktywów Point zakończenia SSAE 16 Type II audyty potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań cloud computing najlepsze w swojej klasie dla naszych klientów. Jesteśmy bardzo dumni nie nasi klienci mogą być pewni skuteczności TabWare na zapewnić kontrole operacyjne „, powiedział CEO aktywów, Mike Levine punktu.

O Aktywów punktu:

aktywów Point, twórców TabWare, jest wiodącym dostawcą rozwiązań EAM dla firm, których powodzenie zależy od wyników ich aktywów. Przez ponad 30 lat, aktywów Punkt doprowadziło rynek w pomoc Konserwacja sterujący klienci ich kosztów, optymalizację zapasów części zamiennych, usprawnienia i poprawy zarządzania zamówień, dowództwo i kontrolę.

Zaprojektowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów konserwacji konserwacji, TabWare jest łatwy do nauczenia, łatwy w użyciu i sprawdzony w czasie, aby być najbardziej skuteczny produkt na rynku. Dlatego najmniej tysięcy użytkowników zaufać ich krytyczne zasoby do TabWare każdego dnia. Aby zobaczyć prezentacje online i studia przypadków, odwiedź http://www.AssetPoint.com kod.

jasne = „all”

Dostawy motocykl Powierzone w bezpiecznych rękach

części rowerowe silnika Dostawy motocykl Powierzone w bezpiecznych rękach|Dostawy motocykl Powierzone w bezpiecznych rękach|9543377777 2fc04258cd m

Motocykle stały się niezbędne do każdej części kultury. Ostatnie lata przyniosły w dostaniu się wielu znanych producentów rowerów wysokiej jakości. To nie jest luksusem, aby mieć więcej niż jeden motocykl w domu. Ludzie biorą rower w zależności od rodzaju jazdy Chcą czw Stąd potrzeba transporterów motocyklowych zostały Dlatego zwiększone od osób chce Ich rowery do transportu do odległości krótki lub długi lub z jakiegoś innego powodu. Ta praca będzie skutecznie realizowane przez spółkę dostawy motocykla.

Są pewne rzeczy, nie ludzie oczekują od firmy motocykl wysyłki. Podczas wyszukiwania w Internecie, będzie można natknąć się mnóstwo firm nie oferują dobre, solidne i renomowanych usług skupiając się całkowicie na transporcie samochodowym. Niektóre firmy Wyłącznie skupić na wysyłce samochodu. Ale jeśli chcesz wysyłać swój motocykl, to lepiej znaleźć firma nie zajmuje się tylko TRANSPORT motocykli, aby uzyskać najlepsze rezultaty. To jest: ponieważ istnieją pewne różnice w motocyklu dostawy i wysyłki samochodu.

Co to jest różnica między samochodem i środkami transportu motocykla? To naturalne, że zastanawiam się, co duża różnica między dwoma pracy jest jak Oba samochody i wysyłają prawie w tych samych przyczep. Ale pomyśl o factthat samochodów ma cztery opony nie przechowywać go w pozycji pionowej w każdym czasie, bez potrzeby wsparcia. Tak więc są one łatwo zablokowane i zabezpieczone podczas wysyłki. Z drugiej strony, motocykl ma tylko dwa koła i jest ciężka. W związku z tym, że jeśli po bokach w przypadku braku odpowiedniej podpory. Ran ten sposób może dojść do uszkodzenia w samochodzie.

transportery motocyklowe zrozumieć wymagania potrzebne do wysyłki rowery, sprawnie i wszystkie są przygotowane z urządzeń specjalnie do tego celu. Dzięki zastosowaniu niezbędne udogodnienia, rower będzie zablokowana w położeniu i będzie milczał niezależnie szorstkie drogi „można spotkać na trasie. Ludzie wolą poszukiwania genu Rajd rodzaj ubezpieczenia dla motocykli cenionych i cennych być transportowany w ręce obcych.

Jeśli jesteś właścicielem kosztowne roweru, możemy zrobić to transportowany w zamkniętych przyczep. To jest najlepsze opcje z dwóch powodów; chroni pojazd z zewnątrz, wszystkie elementy i co najważniejsze od wścibskich oczu złodziei rowerów, którzy czekają na okazję, aby podczas tranzytu. Zamknięty Sposób transportu jest nie tylko ograniczać się do drogich rowerów, ale dla swojej ulubionej rowerze nawet. To będzie Ensure® dodał bezpieczeństwa i ochrony dla pieniędzy nie płacisz. Mimo że jest nieco kosztowne, ogrodzony transport jest warte swojej ceny.

Do rozpoczęcia pracy z transportu motocykla, trzeba zrobić badania na temat różnych firm transportowych auto. Badanie to będzie ziemia Zapewniamy Państwu niezbędne dane w odniesieniu do notowań, ubezpieczeń i usług oferowanych przez firmę. Uwaga taniej nie zawsze znaczy lepiej jest nie tak, nie iść do firmy jeszcze oferujemy konkurencyjne ceny i dobrą zapewnić solidną wysyłkę. Przeprowadzka ubezpieczenia jest tak ważne, ponieważ Ensure® zwrotu, jeśli wszelkie niepożądane rzeczy zdarzają się w trakcie transportu.

Podobne href=”http://motoallegro.org/category/czesci-2/czesci-motocyklowe/”>

Części zamienne motocykli: felgi, tarcze, przekładki etc.Email/msn:[email protected]

OPS jest nowy, innowacyjny przedsiębiorca w świecie sportów motorowych, borned z doświadczeń naszych techników od wielu lat projektowania i produkcji części do samochodów wyścigowych i ATV.Each produktów OPS jest przez wykwalifikowanych operatorów z najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn a następnie testowane w oficjalnych zawodach przez naszych kierowców. Włożyliśmy nasze produkty na rynku tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni ich przedstawień i doświadczenia reliability.The w wyścigu, jakości produkuje, kompetencji techników i doskonały serwis są elementy tak, aby produkty OPS wygraną! MAKING zamówienie części … . TO CO ROBIMY.

Piechur James ogłasza nowe partnerstwo z Coventry Transport Museum

Piechur James ogłasza nowe partnerstwo z Coventry Transport Museum|Piechur James ogłasza nowe partnerstwo z Coventry Transport Museum|gI 124399 Coventry 20Transport 20Museum
West Midlands (PRWEB UK) 06 marca 2015

Kod Piechur James oferuje obecnie specjalistycznych stawki ubezpieczenia na przyjaciół Kod Coventry Transport Museum.

Program obejmuje specjalistyczne ceny dla klasycznych samochodów, motocykli, samochodów zestawu – jak również daje właścicielom możliwość dostosowanie ich polityki przez
Kod FJ +; Opcje obejmują uzgodnioną wartość, podział, spareparts, dzień utworu i podróży do pracy pokrywę. Dedykowany Piechur James willsupport tak profesjonalny i współpraca z Muzeum oferta sieciowych możliwości.

Coventry Transport Museum otwarto w 1980 roku i opowiada o unikalnym dziedzictwie transportu Coventry. Muzeum znajduje się jedna z największych na świecie kolekcji brytyjskiego transportu drogowego, większość Koniec miesiąca, który zaprojektowany i zbudowany w Coventry lub ma silny związek Coventry. Kolekcja jest oznaczony jako o znaczeniu krajowym i besteht 300 cykli, 120 motocykli, 250 samochodów osobowych i dostawczych.

David Bond, James Dyrektor lokaja, powiedział: „Cieszymy się na dalszy rozwój naszej relacji z Muzeum Transportu w Coventry przez doradztwo, usługi i specjalistyczne ubezpieczenia na konkurencyjnym rynku, możemy zagwarantować sobie pasję i entuzjazm, aby dopasować zrobił. wspólne muzealnych widzów i pracowników! „

Gary Hall, dyrektor generalny na Kultury Coventry, nie działa Trust Coventry Transport Museum, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości zawarcia partnerstwa z Piechura James w 2015 roku, który miałby być wyjątkowy rok dla Muzeum. Tego lata będziemy ożywienie atrakcji W następstwie imponującym £ 9million projektu przebudowy, którą gwarantuje przynieść klasyczne miłośników transportu z całego świata, aby korzystać z naszej wyjątkowej kolekcji. Część etosu muzeum zawsze tworząc trwałe i wzajemnie korzystne partnerstwo z jednostek organizacyjnych, a warto!; układ ten idealnie pasuje do tej roli „

jasne = „all”
Znajdź więcej Części zamienne do motocykli prasowe kod

Najnowsze Części Aktualności motocyklowe

FridayEntry OneFlew bez pracy, lotu floty piątek przed weekend wakacji. Wszyscy pęknięcia uśmiech na wychodząc z betonu i szkła trumny tydzień pracy korporacyjnej. Motocykl jest szybko zagazowanych i załadowane, zostawiam Washington DC o wpół, ślubując nie sprawdzić czas do końca przygody. Przygoda, przygoda amerykańska otwartej drodze to, czego szukam. Droga, moje aparaty i escape.Right wyłączyć z dnia 15 St. NW i jestem motoryzacji obok Pomnika Waszyngtona i Białego Domu. Harleys i klony są już podszewka Mall dla rocznego pamięci Memorial nie jest Rolling Thunder. Jestem szybko przez most i na I-66 na zachód. Planuję Unikanie głównych autostrad Gdy tylko to możliwe. Preferowanie malowniczych zaułkach do drab autostrad. 66 jest złem koniecznym do ucieczki metro DC tak szybko, jak to możliwe. Na początku, 66 jest dobre szybkie uruchomienie, na chwilę tak. Mnóstwo zawodników Rolling Thunder zmierzamy w kierunku wschodnim w 66.I utrzymać wszechobecne dwa palce w dół do bocznej pozdrowieniu do kolegów motocyklistów out for extended odcinkach czasu. Z mojego doświadczenia wynika, HD faceci zwracają potwierdzenie o 30-40% czasu. Nic wielkiego, choć istnieją pewne animozje między różnymi kulturami rowerowych. Silnik-ism stereotypy dwukołowe. Jednakże z chłopakami Rolling Thunder nie jest zauważalny wzrost w odpowiedzi, być może ze względu na nie jest już tylko jeden biker potwierdzającego innego, ale patriotyczne podział wsparcia i pamięci dla tych, pozostawił, POW-MIA.Traffic pogarsza Dalsze się 66 i pochodzę się w pełnym HD komodzie. Screaming Eagle powrotem łatka pracował poprawkę w POW-MIA z jego kamizelkę i pokrywa jest zwieńczona „Run na Wall”. Ciągle się o krok i przyjąć naturalne przesunięcie rozmieszczenia riders.After około 66 kopii zapasowej, stop-and-go, możemy nawiązać rozmowę staccato w przerwach od natężenia ruchu. Gdzie byłeś, gdzie idziesz, patrz deszcz nadchodzi? Mówię mu, że udał się w góry, Skyline Drive i Zachodniej Wirginii. Mówi, że tylko w ostatnim stamtąd, co w DC dla Rolling Thunder na dzień i wróci w niedzielę znów Jego tablicy rejestracyjnej jest zasłonięte przez bagaż, więc nie jestem pewien jego portu origin.Later na my sposoby części i myśli moje obracać. Moich rodziców znajomych tylko mój ojczym, co sporządzonych dla Wietnamu. Na szczęście dla nas, tylko poszedł tak daleko jak Ft. Hood, Teksas, i wrócił z kilku dobrych opowieści o życiu armii i wyruszą w Meksyku (przynajmniej te, które on ze mną dzielili). Myślę o wszystkich życia mieszkał on od tego czasu, wszystkie jego doświadczenia i radości. Myślenie o tym, co wszyscy ci, którzy nie powrócili zrezygnował, utracone, gdy nie wrócił do domu. Utrata odczuwane przez tych, którzy je kochali, rodziny miał nazwę na Wall.Rain jest zraszanie przed Manassas. Wystarczy do schłodzenia można wyłączyć, ale nie na tyle, aby dostać się martwi jednak, przynajmniej na chwilę. Whooooo. Potem są duże krople. I udać się do rampy z przekładnią się pod deszczu akcesoriów pawilonu stacji benzynowej. W końcu się to wszystko na i się przywiązany powrotem i się pojawia słońce i deszcz przestał padać. Zbyt zabawne. Teraz mam mokre ubrania pod Raingear. Płaszcz przeciwdeszczowy teraz utrzymanie się wiatr nie będzie mnie wyschnięcia. Silnik I na bardziej deszcz obiecał na horizon.This Pojawi się punkt o deszcz. Ludzie zawsze pytają: „Co robisz, kiedy pada deszcz, a jesteś na motocyklu.” Ja po prostu odpowiedział, „mam mokre”. Moron. Jazda deszcz nigdy nie przeszkadza mi. Na prostych drogach to nic wielkiego. Wystarczy dać więcej poduszkę do samochodów przed sobą. Jedź jak babcia na punkcie zwrotnym wyjścia ramps.My ostatecznie osiągnięty. Wyłączony z 66 zachodzie, a na płycie 647, Crest Hill Rd. At The Plains, Wirginia. Crest Hill Road to mój pierwszy kawałek nieba motocykla, które można uzyskać w ten weekend. Jestem zachwycony, aby znaleźć falowane linii zrobiłem wyznaczoną na mapie Planując tę ​​podróż przetłumaczył tak dobrze w rzeczywistości. Droga jest cichy mokre od deszczu chmury mijających, i dać mały królik, a następnie Chipmunk przeżycie bliskie śmierci. Mój pierwszy z wielu przejść dla zwierząt w ten weekend. Droga jest fantastyczne. Mieszanina wzgórzu drogi i zadrzewionej zadaszenia nie tworzyć tunele leśnych. Ograniczenie prędkości 45 mil na godzinę, 55-60 czuje się na większości części. Prowadzenie oko na wzgórzu stodole na zdjęciu nie widziałem w moim oko umysły, oświetlone przez słońce przedzierając się przez chmury i wspierany przez vista górskich. Nie ma szczęścia na każdym z stodół rzeczywistej praktyki, aby pasowały do ​​obrazu psychicznego mam framed.Crest Hill Road i Fodderstack Rd jest długi odcinek. I fotografowanie kościoła i innych budynków wzdłuż Zachary Taylor autostrady. Fodderstack daje więcej taka sama jak Crest Hill, tylko węższą drogę. Asfalt jest z moich ulubionych odmian, świeżo położonym. Washington, Wirginia jest małe miasto zabytkowym łóżko i śniadanie. Lokalnych winnic wydają się atrakcją tu. Zaraz po Waszyngtonie podczas deszczu wraca Jestem w drodze do Sperryville. Wtedy to naprawdę zaczyna schodzić, pełna na letni deszcz. Widoczność jest w dół. Drogowe i parkingi szybko przypominają rzeki. Krople deszczu odmiany potwór eksploduje na chodniku, i wiesz, że to boli, gdy oni hit you.I szybkie obwodu Moczenie Sperryville Potwierdza, nie istnieją żadne lokalne hotele. I kaczka w kształcie stodoły restauracji czekać go. Mój zalane biegów bierze na stołku i zajmują drugie. Istnieje kilka latające świnie o. Barman załatwić mi Hefeweizen, i zaleca burger Angus. Lokalnie podniesione i trawy karmione, wymieniamy dowcipy o moim przejściu krewnych hamburgery na drodze nie in.Do cudo o piwo. Mam jedną tylko zasadę Podczas jazdy. To było po posiłku (najlepszy burger na weekend!), Kilka kaw, a tym bar górę czasopiśmie entry.Somewhere wzdłuż Crest Hill drogi I postanowiła utrzymać komórki się na weekend. Ponadto bez telewizji, gazet, internetu, lub e-mail brzmi jak dobry pomysł. Oczywiście, że teraz jestem starannie unikać kontaktu wzrokowego z dwóch pięknych plazmowego nad bar.Entry TwoHazel River Inn, Culpepper, VA, jest najfajniejsza siedzenia bocznej ulicy w town.The ulewy niech się w barze Shady Farms w Sperryville, a ze względu na Niedobór lokalnym składania ja quizu barmana dla opcji. W ciągu drugiej stronie góry, po przeciwnej stronie Skyline Dr poprzez 211 jest Luray z wielu moteli, ale chcę, aby zapisać się na górę do rana. Kelnerka sugerują Culpepper, nie będąc Holiday Inn etc.Stepping poza słońce przez chmury wybuchła ponownie. Wystarczy dla niektórych ujęć Shady Farms Restaurant i mostu. Pozycji w dół 522, Sperryville Pike, I miej oko na ops złapać następnego dnia rano, jak będę przekierowywanie wstecz. Po mantry Dale Borgeson o jeździe turystycznej w USA, to na celu uniknięcie dużych zakładów łańcucha, czy są to restauracje czy hotele i zwiedzanie lokalnych firm odmian mom-and-pop. Mam nurkowania przydrożny motel-owski w głowie, Culpepper przychodzi poprzez z Sleepy Hollow Hotel.Before w kontroli mam jeździć przez centrum zabytkowego Culpepper. Jest to fajne miejsce. Barman Shady Maszyny Rolnicze Ciągniki polecili restauracja Culpepper tajskiej. Widzę go, ale nie odwiedzić, wciąż pełen od posiłek wcześniej. Cameron Street Coffee wygląda super miejsce, znajduje się w starym magazynie. Niestety Ich zamknięta dla night.Shower i zmienił, pokój 102 w Sleepy Hollow Hotel. I wskoczyć z powrotem na rower, odświeżoną i suchą i jeździć przez ciepłe powietrze nocy z powrotem do centrum. Kawy na Hazel River Inn pochodzi ze słodkim krówki konfekcji na stronie. Szewc brzoskwini z wanilią i sosem jagodowym jest divine.The przekonfigurować plan na ten wypad to rzucić. Budka obawy o pracy, karierze, mieszkań, i relacji. Mój motocykl jest terapeutyczne. To 600cc z dnia Zoloft na dwóch kółkach. Droga podnosi mnie na duchu. To nie miał być prowadzony w pojedynkę, a są odcinki drogi, gdzie czuję pustkę za me.The szewca jest zakończona i słyszę dźwięk zespołu wykonują swoją próbę dźwięku. Dudnienie bębna wymaga investigation.Entry ThreeI znaleźć Brown Bag Special w pubie w piwnicy tej samej restauracji byłem w. W drodze do drzwi hałasu próby dźwięku płynął po schodach i skierował moje stopy w dół. Brown Bag otworzyła specjalny zestaw, tyle Odpowiednio, z „Piję sam”. Ol ‚mężczyzna, duże pieniądze, by się to podobało. Pić sam zaczął off trifecta Big Money Blues włączyć „bryza” i „Mustang Sally”. Potem popełniłem błąd wiele zespołów, które mają uczynić wielki gitarzysta ołów. Pozwolili mu śpiewać. Gitarzysta karaoke ssać jego drogę przez Tom Petty hit. Był tak od klucza w jego śpiewie dokonane docenią solo na bardziej dla nich ulgi przewidzianej. Na szczęście wkrótce regularne piosenkarka Kontynuacja swoje obowiązki i nocy udał się na. Więcej dobre rzeczy z zespołu. Freebird Folsom Prison Blues Tanie Sun Glasses „Czy nie widzisz, czy nie widzisz, co zrobił kobietę, co zrobiła dla mnie” Off teraz do łóżka w Sleepy Hollow Hotel z duchem i odcieniach martwych prostytutek i przedawkowania past.150 km today.SaturdayEntry FourMorning rozkłada na Sleepy Hollow Hotel, gorący prysznic, a ja jestem z powrotem na rower. Szybkie zatrzymanie centrum strzelać Hazel Inn, to jest to z powrotem na Sperryville Pike. Więcej przystanki uchwycić kilka zabytków widziałem wczoraj. Pan & amp; amp; Pompa pani. Otwarte usta są karykatury portfel o dokładne przedstawienie aktualnego kosztu gazu i pomp jedzenia your.I powtarzają moja córka nie jej pierwszy samochód, samochód uczelni, będzie hybrydą. Ona myśli, że one są brzydkie. Rower nie jest tak źle, średnio około 40mpg. Na około 180 mil na tripometer zacznę szukać wkładu, Chociaż ja pchnął go do 211 mil before.A szybkiego lewo w Sperryville na 211 i do góry do góry, Blue Ridge Mountains i Skyline Drive. Treść górę uzyskać pierwszy kęs twisties Byłem spragnionych. Opłata przy bramie do Skyline Drive jest warte swojej ceny. Wspaniałe krajobrazy i wspaniałe widoki. Jedyną wadą jest ograniczenie prędkości do 35 mil na godzinę egzekwowane przez dobrze zrobił park rangers.I dobija niektóre autoportretów w Pollock Knob wychodzą. Są zabawne, dass ze wszystkimi kodowanie i spiesząc się zegar aparatu, a następnie próbuje dokonać swobodnej pozie. Tak już wybuchła mojego starego przyjaciela tej podróży, w Lubitel 166, średni format, 120mm filmu, film, podwójne aparatu obiektywu. Jestem jak Jay-Z z tego aparatu, muszę się go w jednym ujęciu. Nie ma recenzji cyfrowe po kliknięciu na natychmiastowej gratyfikacji. Jako kolega fotografa jest to „Punkt, Push, i módl się”. Będę zainteresowany, aby zobaczyć wyniki. Nie żebym zostawił cyfrowo. Prowadzenie Oba aparaty, jestem analogowy / cyfrowy podwójny threat.After do autoportretów i kilka drzew martwych strzałów Jestem o zapakować z powrotem na rower i zostawić kiedy spełniają kaznodzieję i jego żonę. Oferuje strzelać do mnie z moim aparatem i odwdzięczyć się ich. Rozmowa płynie oraz w „małym świecie” chwili okazuje się, nie pracuje dla samej rodziny Hazel nie jest właścicielem restauracji byłem na ostatniej nocy na jego poniedziałek do piątku pracy. Uzyskać przyjazne „Bóg zapłać” i ruszam na południe od Skyline Drive. Robię jeszcze kilka przystanków i wyrwać kamer ponownie w Big Meadow.There jest gnarly martwe drzewa w środku łąki. Ma nagrać szkody u podstawy, albo wynik jakiegoś dzikiego ognia czy może kontrolowane oparzenie zrobić, aby utrzymać pole. Ja na miejscu i strzelać kilka jeleni, prawdopodobnie nie zmieni się, a oni są z dala mojego obiektywu na D100. Zrobić sobie kilka zdjęć z drzewa z D100 i całkowicie przełączyć procesy z Lubitel. Konfiguracji obrazu z Lubitel trwa około minuty-i-pół. Ręczny zoom, czyli chodzenie tam iz powrotem, aby uzyskać kadrowanie chcę. Światło odczytu liczników. Następnie do czynienia z odwróconą optyką polu kamery przeglądowej dół. To jest zabawa, choć, aby przełączyć go, zmienić tempo i dynamikę. Wystarczy jedno kliknięcie, jednak mam nadzieję, że złapał it.It długa, ale przyjemna jazda na południowym końcu Skyline Drive. Chyba, że ​​naprawdę jak powoli cruising chciałbym sugerować zbieranie Który trzecią Skyline Drive chcesz dołączyć do wycieczki, a my zajmiemy się resztą. I zostawić góry i do Waynesboro. Znalezienie Mad Antoniego kawiarnia na późne śniadanie. I nad usłyszeć, że jest to około południa. Italian Roast kawa jest dobra, w rzeczywistości, to okaże się najlepsza kawa z trip.One z przyjemności podróżowania motocyklem jest tak, że to łatwe rozpoczęcie rozmowy. Ludzie pytają, gdzie przyjeżdżasz, dokąd jedziesz, zapytać o rowerze, powiedz, że jesteś o swoim rowerze lub jedno życzenie Oni mieli. Jedną z osobliwości rozmów syntezy nie jest, jeśli osoba, nawet zdalnie zna nikogo nie umarł na motocyklu, theywill należy udostępnić ten fakt wraz z podaniem. Te historie Zazwyczaj wiążą jelenia, samochód wyciągając lub ktoś biorąc kącik do postu. Rozmowa wygląda mniej więcej tak: Obcy „ładne rowery” Ty „dzięki” Obcy „mój kuzyn Bob miał przyjaciela trafił jelenia i zmarł na rowerze” Krótki silence.You „tak, jelenie są niebezpieczne, musi być ostrożny” Nie przesadzę, gdy powiem, że trzymałeś wariacje na tej rozmowie wiele razy. Na szczęście nie jest to rozmowa mam z właścicielem Mad Antoniego. On jest byłym instruktorem jachtu, który obecnie znajduje samo zwolnienie i szef rozliczeń na motocyklu nie zwykł się z jego sailboat.This przywodzi na myśl samą falę – nie sposób dynamiczny między żeglarzy żagla nie występuje i żeglarzy mocy, bardzo podobne do sportbike & Sons, Inc. amp; HD crowd.The właścicielem jest guru kawy, dyskutujemy pieczenia (mój włoski pieczonego właśnie pieczone środa w tym tygodniu). Mówimy o dobru i złu Starbucks. Jesteśmy Zarówno w umowie thatthey na pieczeń Ich regularne kawy, ale myślę, że napoje foo foo są smaczne Ich. Ma w swoim sklepie zarówno w prasie Bodum i Bodum dzbanek do kawy próżni nie mam mamę na Bożonarodzeniowe. Bezwstydna tutaj, Bodum dzbanek do kawy próżni robi najlepsze startowej kawę w historii. To takie zabawne Pleaser tłum na nie joke.Leaving Waynesboro Plan których 340 na północ, do 33, a następnie w Harrisonburg, VA (dom z Valley i JMU). 340 Okazały się nudne, więc skoczył na 256, Port Republic Road, dla lepszej jazdy do Harrisonburg. Nie wiem, czy kawy opadły lub jeśli po prostu zużyte. I zatrzymaj się w Westover Park, wybierają miejsce trawy, i podjąć dobrą drzemkę w sun.I miał mój motocykl błąd przekazał mi mój ojczym. Mój rok przedszkola szkoły przeprowadziliśmy tuż po zakończeniu roku szkolnego. Zamiast szkół przełącznika w tym nieodpowiednim czasie mój tata zatrzymany mnie na plecach jego Hondy i jeździli mnie do szkoły iz powrotem do obciążenia-miesiąc lub dwa. Nawet Wcześniej niż że mam świetne zdjęcie mnie w 1973-4 siedzi na jego chopper z nim. Ja w pieluchy i to z jego długiej hipisowskiej włosy. Dzikie strona Wielebnego indeed.Refreshed z mojej drzemki to z powrotem na 33 w kierunku zachodnim. Wyruszeniem Dolinie Shenandoah i Rockingham County jest bardziej chwalebne drogi kręte i National Forest George Washington. GW jest piękne zadrzewionej drogi z rzeką w bok baldachim. Franklin, Wirginia Zachodnia jest cel, powrót do Star Hotel.I Mieszkaliśmy w Gwiazdy kilka lat przed kiedy po raz pierwszy ponownie otwarty zabytkowy Star Hotel. Właściciel, Steve Miller, jest świetnym facetem, przyjazny i akupunkturę. Powiedziałem mu, że będę z powrotem, ale to było jeszcze kilka lat, niż myślałem. Późny obiad w Star kurczaka z grilla z pesto jest na ciabatta z palonej czerwonej papryki. Nie Typ jednego biletu może skojarzyć z Wirginii Zachodniej, ale ludzie mają fałszywe wyobrażenia o wszędzie. Steve obiecuje żeberka później na obiad dzisiaj umrzeć for.So thatthere ma nieporozumień, w jak Sleepy Hollow Hotel był nurkowania, Star Hotel jest dream.Dump biegów w pokoju z powrotem na rower dla niektórych roaming. I wracamy do odkrywania drogi rzeka mijałem po drodze, rockowej Gap. To sprawa żwiru i śledzę go trochę drogi. Photo niektóre strzały rzeka. Dalej w dół jest duża klifu z niektórych uczelni wieku dzieci de-uzębienia po dniu wspinaczki. Postaram się, aby zatrzymać się w przyszłości i strzelać jakąś akcję wspinaczkową, a także niektóre latać fishing.I odebrać butelkę Barefoot Wine, Cabernet Sauvignon i upuść go ze Stevem na Gwiazdą zachować na później. Będę cieszyć butelkę później wieczorem zrobił od 3 piętrze werandzie. Na południe od miasta I głowę, na niektórych drogach bardzo wtórnych. Strzelam stary zgrzybiały kabiny nie aleja będzie aż Bobby Sargent na. I umieścić go w folderze metalowej do ewentualnej przyszłej lokalizacji modelu pędu, wraz z plamami rzek Mam seen.There jeszcze kilka przystanków na tej małą przejażdżkę. Po za to, co wydaje się być dzika kurczaka, a następnie na środku drogi patrzą w dół z młodej łani. Ona jest aparat nieśmiały choć i to zanim mogę dostać szansę. Sportbike Prawdopodobnie nie jest to najlepszy środek transportu w fotografii przyrodniczej. Chodnik zatrzymuje i żwir zaczyna, I silnik dalej. Rick & amp; amp; Kiedyś spędziłem cały dzień tylko o na drogach szutrowych, przecinających tylną kraj wokół Cumberland, MD. Więc jestem wygodne z mniej niż idealnej powierzchni jazdy. Kilka kilometrów na zmarłych drogowym kończy się parę domów kurczaka (źródło przodków dzikich kurczaka może?) I zawrócić i badania dolinę Właśnie jeździł przez. Muszę zatrzymać rower i moczyć w scenie. Malownicze gospodarstwo jest położony w rogu doliny, przeciwko wzgórza. Spotykam kilka dociekliwych krowy, wraz z rolnika i jego wife.It Wydaje było po zakończeniu są w WV i mijamy znak nie mówi „odśnieżanie kończy się tutaj”, że już podejrzane warunki drogowe będą się pogarszać i wkrótce przypominać Szybko nieco bardziej drogi logowania. Silnik I na tylnym kraju przez niektórych, nie ma żadnych domów, gospodarstw, tylko góry, strome klify przydrożne i zły żwiru Switchback krzywe. Część daje Willies zrobił to rogi zjazdowe, gdzie droga jest nachylona stopnia na zewnątrz łuku i do spadku poniżej. To jest to! I przesuwać wzdłuż gdzie cztery Wheeler byłoby dużo bardziej funkcjonalne. Chociaż nadal uderzył go trochę w prostych. Chodnik przybywa ponownie i jestem pewien mojego dokładnej lokalizacji. I postępuj zgodnie ze wskazówkami rolników kurczaka i wkrótce dowiedzieć się z powrotem w Brandywine, przecinających ten sam odcinek 33 jechałem na mojej drodze do Franklin.Back w Star Hotel jest to prysznic i świeże ubrania i udać się na kolację. Na parterze znajduję żeberka być tak dobry jak promised.Entry FiveHow pięknie wystawił to. Boso na 3 piętrze patio, wino, aby złagodzić ból pleców i w knee.205 mil dzisiaj, obciążenie 30 po kontroli w, po prostu do explore.SundayEntry SixOut wcześnie rano. Nie znajduję wspinaczy w Rock Gap, pewności co do godzin i prowadzą. Z Franklin na 33 zachodzie, szukając innego falowane linii widziałem na mapie. Bland Nazwa Hill Road jest mylące. Jednego pasa drogi kraju rozwiązania poprzez niemieckiego Valley. Mam kilka zdjęć z doliny z Niemiec 33 wychodzą przed włączeniem Bland Hill. Teraz znalazłem się w tym samym miejscu miałem postrzelony z above.The cięć drogowych przez niektóre otwarte kraju pastwiska i spotkać krowy stojące na drodze po zaokrągleniu jeden zakręt. Są wystarczająco przyjemny, jeśli w żadnym określonym pośpiechu do przejścia, a nie przeszkadza pozowanie na strzał lub dwa przed meandrujące się. Ludzie mówią o niebezpieczeństwie trafienia jelenia, krowy naprawdę zrujnować swój dzień! Off Bland Hill i na dół do doliny. Podchodzę na skalnego widziałem z Settlers Wcześniej. To nie Seneca Rocks, ale tworzenie tego samego pokroju. I trochę więcej zdjęć, a następnie na niemieckie Valley Road. Jestem nadal pobytu w Star, nie ma prawdziwego przeznaczenia dziś. To relaks, aby zatrzymać jak kładzie I like.German Valley Road mnie z powrotem na zachód i 33 nie długo po tym, mam zamówienia śniadania w Valley View Restaurant. Dale Borgeson ostrzega miejsc nie reklamują domowej kuchni, ale to wszystko można zobaczyć w części syntezy. Istnieje spora liczba samochodów tutaj i to jest dobre, ponieważ zwykle jedzenie będzie w porządku. Do diabła, nawet armia mogła zrobić dobre śniadanie. To wszystko działa i to jest, do diabła z transakcji, na tosty, dwa jajka, ziemniaki z cebulą, boczkiem i coffee.From 33 uderzę 28 i wyłączyć na Smoke Hole Road, po prostu: bo to tam i wygląda interesująco. Chłopiec, co uważają, że jest. Połączenie krzywego jednym kraju pasa drogowego z ładnym szerokim gładkiej nawierzchni (żwiru darmo w rogach). To jest świetne. Dym Hole Droga okazuje się uruchomić od 28 przez Seneca Rocks National Lasu 220 po drugiej stronie. Idąc na zachód, na wschód zaczyna się wszystkie krzywe i wzgórza, a potem kończy się uzwojenia wzdłuż południowego oddziału Potomaku. Istnieje wiele muszkarzy tutaj korzystających sekcji catch-and-uwalniania river.Up do 220 Petersburgu, biegnę do niektórych facetów Ducati na stacji benzynowej. Zamienimy jazda informacji i jestem wkrótce na 42 na północ w kierunku Mayville. Wiszące w lewo, gdy widzę znak dla Dolly darni. Jestem z powrotem na drogach drugorzędnych i wkrótce przejść znaki innego prorocze „nie odśnieżania”. Jest to kamienna resztę drogi w góry aż wybucha na szczycie w Dolly Sod.I’m prawdziwe zadowolony z dzisiejszych drogach, zarówno jako Smoke Hole Dróg i Dolly Sods wilkołaka nieplanowane „przygody Odkryto”. Robię trochę rocka przepychania się w Dolly Sod i cieszyć szczycie klifu widoki. Kolega turystyczny zaskoczy dla mnie strzał w I wędrować się dobrze po odległość nie casual turystów i rodzin przejść. Strzał trochę więcej strzałów formacje skalne zarówno z cyfrowego aparatu fotograficznego i filmowego. Zrobić kilka autoportretów. Potem usiadł na relaks w promieniach słońca z klifu wietrze stale wieje i aktualizować ten dziennik. Wejście SevenWell, fellow traveller, jeśli dotarłeś tak daleko, jestem pod wrażeniem. Dziękuję wam za wytrwałość. Resztę dnia spędziliśmy jazda bez incydentu jaki. Zaledwie bardziej fantastyczne drogi. Nie musisz być na równi z Lewisem na zwiedzanie & amp; amp; Clark znaleźć wspaniałe przejażdżki w Zachodniej Wirginii. Wystarczy być ciekawy charakter i nie boi się zostawić na uboczu drogi. Zasnąć numerowane drogi i podjąć drogę mniej uczęszczaną. Wkrótce będziesz w swoim własnym nieodkrytych kraju. Bla bla blah.Out Dolly Sod i znalazłem się na 32. Nierówne obliczeń umieścić podróży brudu drogowego około 25 mil na dzień. Chociaż jesteśmy na statystykach, oto dzisiejsza liczba drogowego zwierząt: 1 rooster1 żyje fox2 cows8 chipmunks7 alive1 dead3 martwego possums1 squirrel1 żyje blob (nierozróżnialne) nr przerażający deer1 Dogi kierować się dziś dość nieokreślonych mapie wystawionej przez mountainhighlands.comLeaving Dolly Sod na 32 stawia mnie w Dry Fork i powrotem na znanym 33 zachodzie do Elkins. Ja rejs wokół Elkins na off szansa będę biegać w faceta wiem o imieniu Dallas. Teraz wszystko, co musisz wiedzieć o Dallas jest następujące: Nie znam jego nazwiska kiedyś dał mu fryzjera ze strzyżenia psów uwodzenie Wiem, że pracuje w sklepie rowerowym podejmowania choppersYou dowiedzieć szanse na mnie go znaleźć, w pobliżu zera .Jeżeli twój ciekaw, co to nie pierwszy raz strzyc, choć po raz pierwszy przy użyciu nożyc psa. W Korei wyciąłem w latryny do cięcia lub do 6 szt. Wszystko było barter w armii. Mieliśmy kucharz zrobił to sprawi, że wielki tort urodzinowy dla niestandardowych przypadku piwa lub paszy ci jedzenie z tyłu sali chow o 3 nad ranem, kiedy skończysz zachwiał się upić z ville obietnicy przyszłej rundzie, aby być zakupili, Korea historie mógłby wypełnić kolejny journal.Anyway, z Elkins i południe do Beverly. Scott, jeśli czytając to jesteś w mojej głowie jak poszedłem po mieście, nigdy nie wybaczę, nigdy nie forget.So pory próbowałem tylko pisać o pozytywnych doświadczeniach spożywczych podróży bez rzuca wszędzie pod autobus. C & amp; J Beverly JEDNAK podawane tylko hamburgery ledwo funkcjonalne i wanilii wstrząsnąć co najgorszego prefabrykatów różnych chemicznych. Jest kilka rzeczy, które zrobiłem na naklejane na, dobre lody waniliowe jest jeden. Pozostali nie jestem wybredna to piwo, whisky, stek, ser-stek, i kawa. To tylko tak rozczarowujące Kiedy coś lubisz Zazwyczaj okazuje się sub par.After C & amp; J to 250 na wschód do 28, który stoi na czele z powrotem do Seneca Rocks i Franklin. To dobry zaciąg przez National Forest Kolejka linowo-terenowa. Droga odmiany malowniczy, z dobrymi twisties górę i przez scenerii. Tego typu drogi stały się dość powszechne zjawisko tu w WV. Powrót w Seneca Rocks i 33 na wschód do Franklin. Nigdy nie strzelaj Seneca Rocks, światło jest nie w porządku, wiele można powiedzieć, jak mam o restauracji mojego light.The Star jest zamknięta w niedzielę, sztylet, więc prysznic i głowy w Franklin na piechotę. O Franklin, WV. Jest to ładne miasteczko, ciche i senne. Żadne inne niż VFW bary nie widziałem. Wszyscy poznałem i mówił też ma być przyjemny, przyjazny i akupunkturę, zarówno tutaj w Franklin i gdzie indziej w WV. Jestem pewien, że istnieje wiele znaków, tak jak wszędzie, jest to tylko moja obserwacja z level.Following turystycznego poprzednim ja wczoraj grób innego vino od stacji Shell. Gwiazda jest zamknięty dylemat; Jestem w potrzebie korkociągiem (po pożyczone restauracje w nocy). Chodzę z powrotem do hotelu, wina w ręku, a obok hotelu tylko nieco aż spotykam starego człowieka siedzącego z przodu. I wyjaśnić moją sytuację, wino bez dostępu, a on mówi, że sprzeda mi korkociąg. Idzie do domu, wkrótce powrócić w niezbędne wdrożenia w ręku. Uważam, mam go do -4, a może wypożyczyć go do używania jednego terminu. To dowodzi, niepotrzebne JEDNAK mówi po prostu wziąć go i zachować go dla każdego przyszłego need.The wyłącznie rezerwacji do hotelu wieczorem, jestem jak upiór jak suną po korytarzach. Na werandzie z mojej butelki vino w ręku. Mam kilka tanie cygara również podniósł i nic nie robić, ale usiąść i oglądać sunset.It był wspaniały wyjazd. Nieco samotny w czasie. Brak kogoś, aby porozmawiać z pewnością pozwoli na długość tego czasopisma. To była podróż na wypad, do refleksji. Nie ma rewelacją i co nic, po prostu czas na poznanie się. Droga daje czas do namysłu. Wiem kim jestem i lubię być mnie. Wiem, co to missing.I’m zdecydowane podjąć kolejne wycieczki rowerowe w przyszłości. To zdecydowanie mój ulubiony sposób podróżowania i wypoczynku. Jazda motocyklem to sposób go.Tomorrow mam moja droga generowane centralnie planowanych z bardziej malowniczych zaułkach, na krętej home.Miles trasy Dziś 240thMondayEntry SevenJust krótkim dopiskiem. 20 mil na wschód od Waszyngtonu, na 66, łańcuch pojawiło się na rowerze. To nigdy nie jest łatwe. części motocyklowe Najnowsze Części Aktualności motocyklowe|Najnowsze Części Aktualności motocyklowe|2343402661 f2b7fec4aa
J & amp; P Cycles jest największym na świecie detalista z części zamiennych, akcesoriów i odzieży dla Harley-Davidson i motocykli V-Twin cruiser. W biznesie od 36 lat, J & amp; amp; P prowadzi pełną linię produktów z zaufanych marek: Kuryakyn, Vance …
Unikalny yard sale, które przynoszą korzyści Man Alive – męska Christian Konferencja odbywa się co roku w Porterville – znajdą się „męskie”, w tym z narzędzi, sprzętu sportowego, części i akcesoriów samochodowych, części do motocykli i akcesoriów, kempingi …
Legendarny inwestor Warren Buffett przygotowuje się do zakupu firm w największych i najbardziej wiarygodnych gospodarki europejskiej po zakupie niemiecki producent części do motocykli w tym miesiącu. Buffett powiedział w wywiadzie opublikowanym środę w gazecie Handelsblatt & amp; nbsp; …

Dżakarta Policji Uruchom Ogólnomiejskie Motocyklowe Rajdy

Kolejna operacja, Unggung Said chce skupić się na warsztatach motocyklowych podejrzanych o obrót kradzionymi częściami. „Widzimy wiele syntezy zamiennych motocykla dostawców części na ulicy. Wszystkie wodzowie leśnictwo policji zostali pouczeni, aby zbadać, czy …

YAMAHA YDS3 1966. dwusuwowy TWIN.

Kilka fajnych rowerów Silnik części zdjęć znalazłem:

YDS3 1966It nie był ich pierwszy rower, ale 1966 jest YDS-3 pewnością odegrał ważną rolę jako Ustanowienie Yamaha jako jeden z głównych na świecie motocykl serii manufacturers.The YDS ewoluowała stopniowo z YDS-1 w 1959 roku poprzez YDS-2 z 1962 przed YDS-3 bardzo dokonał przełomu. W czasie, gdy sportbajki co grzęda rządzony przez brytyjskich maszyn 500cc czterosuwowych, lekki Yamaha – z 26PS 246CC równolegle bliźniaczego silnika dwusuwowego – uznawana jest za jedną z pierwszych japońskich sportbikes.The YDS-3, które zaprojektowane z rynki eksportowe w umyśle. Chociaż YDS-1 i YDS-2 został wyznaczony jako motocykli sportowych Yamaha nie rowery czuł potrzebny poprawę w niektórych obszarach, aby odnieść sukces worldwide.High wydajność nie była głównym czynnikiem dla krajowego rynku japońskich motocykli, wynika w dużej mierze braku autostradach lub nawet utwardzonych dróg. Jednak de focusChanged dla YDS-trzecich Inżynierów wziął cenionych silnik jardów i zbudowany bardziej sztywną ramę, aby poprawić obsługę i stabilność prostej linii. YDS-3, co pierwszy system Twin do użytku do Autolube, DLATEGO rezygnacji z często brudny pracy wstępne mieszanie paliwa z oleju dwusuwowego. Jego połączenie wydajności i niezawodności w połączeniu z nowych, innowacyjnych funkcji, takich jak regulowane amortyzatory, Pokazał zawodników thatthey mogli podziwiać codzienne praktyczność w wysokiej wydajności motorcycle.In aby uczynić pełnoprawnym wejście na rynek amerykański motocykl Yamaha musiałby pokonać dwa płotki synteza budowaniu bardziej sztywną ramę i rozwiązywania problemów z konieczności mieszania benzyny i oleju. YDS-3, bardzo czczone na całym świecie, zwłaszcza w Ameryce, co godne wejścia do hali Yamaha sławy.
części rowerowe silnika YAMAHA YDS3 1966. dwusuwowy TWIN.|YAMAHA YDS3 1966. dwusuwowy TWIN.|4284749000 8939c8d777
W dół na Crenshaw
części rowerowe silnika YAMAHA YDS3 1966. dwusuwowy TWIN.|YAMAHA YDS3 1966. dwusuwowy TWIN.|15502981939 d61544d224

CZĘŚCI Official Trailer (2015)

CZĘŚCI Official Trailer (2015) CZĘŚCI Official Trailer (2015)|CZĘŚCI Official Trailer (2015)|mqdefault

CZĘŚCI Official Trailer (2015) z udziałem Alexa Vega, Marisa Tomei, Jamie Lee Curtis i wyreżyserowany przez grupy Sean McNamaraA gimnazjalistów rywalizować w konkurencji podwodnego daty robotics.Release: 16 stycznia 2015Director: Sean McNamaraCast: Alexa Vega, Marisa Tomei, Jamie Lee CurtisGenre: SportsCountry: Wielka StatesProduction firm: Brookwell McNamara Rozrywka, Circle of Confusion, film Pantelion, Televisa filmDistributors: Lionsgate Films EagleFilmIsNow pierwszym przystankiem dla najnowszych filmów kinowych nowych czasu ich zwolnieniu. Czy to jest ostatni trailer studio uwalnianiu, do sugestywny dokument, klipy, spoty telewizyjne, lub innych dodatkowych-wideo, Zespół FilmIsNow specjalizuje się w dostarczaniu Państwu wszystkie najlepsze nowe filmy: bo tak jak ty jesteśmy wielkimi fanami movie.Click do Subskrybuj: http://goo.gl/8WxGeDCheck nasz G + Strona: http://goo.gl/Slx3tQCheck nasza strona: http: //www.filmisnow.comFacebook: http://on.fb.me/UFZaEuTwitter : http://twitter.com/#!/filmisnow

Policja biust gang rabusiów rowerze, pięć rowery odzyskane

Większość zabierali lub skradzionych motocykli kończy się w rynkach poszczególnych części używanych są one zdemontowane po, źródła nach zrobił dodać niewielką ilość motocykli są podejmowane w celu Bihar i innych państw, w których Sąsiedzkich są usuwane.
Poza tym, więc mamy ludzi współpracujemy z naszym sektorze transportowym jak dealerów, importerów i sprzedawców zapasowych części i thosethat sprzedają jedzenie dla naszych członków. Nasza matka, teściowie i naszych ojców-in-law, wszystkie z nich będą …
Niezwykła nazwa Caponord pochodzi od Przylądka Północnego – jednego z najbardziej północnej części Europy w Norwegii. Nazwa zniknęła z Ameryki skład w … Dodaj jest pół-aktywny system chroniony przez czterech patentów, ale tylna część 100-Shock jest …