Dr Steven Katz Zapowiada Nadchodzące Wykład Zarządzania Dental Practice

|Dr Steven Katz Zapowiada Nadchodzące Wykład Zarządzania Dental Practice|gI 93904 144244075 xs
Malverne, Nowy Jork (PRWEB) 26 stycznia 2015

Steven M. Katz, DMD, Magd jest jednym z wiodących stomatologicznych pracowników służby zdrowia na Long Islandii. On jest zobowiązana do pacjenta odnowy biologicznej i zdrowia specjalistów uważa, doustnie może naprawdę poprawić jakość pacjenta życia. Ten nacisk na zmieniające się życie poprzez stomatologii efektywny i zaawansowany ten kod jest co sprawia, że ​​praktyki doktora Katza modelu dla innych stomatologów. Kształcić swoich rówieśników, dr Katz oferuje wykłady na protetycy Zarządzania inne dentyści mogą korzystać z modelu biznesowego, który stworzył w swojej praktyce kamień węgielny.

„Zapewniamy komfort, możemy złagodzić ból, możemy zabrać infekcji,” Dr Katz Powiedział przy obciążeniu wykładowej września przed 2000 kolegów stomatologów. „My ludzie dobrze wyglądać i czuć się dobrze.”

Namiętny wykładowca na Obowiązki Stomatolodzy

Dr Katz akcji swoją filozofię praktyki z rówieśnikami, podróże na konferencje i spotkania w celu omówienia stomatologiczne najlepsze zabiegi i techniki w stomatologii. Ta interakcja z innymi dentystów Poprawia się jego podejście do stomatologii zawodów medycznych, a tym samym zwiększa praktyki innych stomatologów w procesie.

Głęboko Zaangażowana Pacjent Komfort i indywidualna opieka

Dr Katz działa z każdego pacjenta na indywidualnie, skupiając się na ogólny stan zdrowia, a także stomatologicznej stomatologicznych własnych celów pielęgnacji pacjenta. Część tej interakcji jeden-na-jeden obejmuje traktowanie każdego pacjenta z głębokim szacunkiem. Ten poziom indywidualnego podejścia jest wspólna dla całego zespołu.

Dr Katz i jego zespół oferują zabiegi kosmetyczne do zwiększenia uśmiech pacjenta, jego lub jej zdolność Poprawa wykonywać dobrze w wywiadach i współdziałać w sytuacjach społecznych. Lepsza samoocena ma kolosalne znaczenie dla życia pacjenta, zmiana perspektywy pacjenta na to, co życie ma do zaoferowania i co mogą zaoferować w zamian.

„My naprawdę coś zmienić w życiu ludzi,” Dr Katz powiedział.

Korzystanie Najnowsze i Finest Dental Care Technology

Oprócz na indywidualne podejście do opieki nad pacjentem, praktyki doktora Katza wykorzystuje
najnowsze i najbardziej state-of-the-art opieka stomatologiczna Kod systemy i technologie, w tym:

W Wand® do administrowania znieczulenia w bezbolesny sposób
OraVerse® zmniejszyć znieczulające drętwienie po leczeniu
VELscope® do badań przesiewowych i Wykrywanie raka jamy ustnej
Cadent itero ™ do precyzyjnych wrażeń cyfrowych
Miękkie lasery tkanki do opieki stomatologicznej szybkiej i skutecznej opieki przyzębia
Bezpieczne i dokładne radiografii cyfrowej Szczegółowe rentgenowskie

praktyki doktora Katza jest nastawiona na zapewniając najwyższą jakość pacjenta i nie zapisać coś do zwiększenia doświadczeń pacjentów.

Wiara w dodatnich różnic możemy Dodać

„W życiu jesteś tylko ograniczona liczba givenName szans, żeby naprawdę coś zmienić w czyimś życiu,” Dr Katz powiedział. „Jeśli pozwolisz, możliwości te mijają, nie powrócić.”

Dr Katz praktykuje to, co głosi. Podczas poprzedniego wykładu opowiadał jak jeden z jego asystentów stomatologicznych, co Zaangażowany w strasznym wypadku spowodowanego przez pijanego kierowcę. Wypadek spowodowała śpiączkę, utratę nogi i potencjalne osłabienie Oba ramionach.

praktyki doktora Katza zebrał wokół jej givenName wyzwaniom ona napotykanych, a po sześciu miesiącach, theywere możliwość zakupu protezy kończyny tutaj, ręcznie obsługiwane samochód i podać hojne wsparcie finansowe dla jej przyszłości.

„To ogromna odpowiedzialność,” Dr Katz Powiedział o zawodu lekarza dentysty i konieczności zmiany życia na lepsze „, ale to jest tak bardzo satysfakcjonujące.”

Dr Steven M. O Katz

Dr Steven M. Katz założył praktykę stomatologiczną w 1984 roku w celu poprawy zdrowia i życia pacjentów przez długie Islandii. Jest biegłym lekarz stomatolog i chirurg jamy ustnej, i oferuje pacjentów
różne opcje uspokojenie stomatologii zmniejszyć kod niepokój.

Dr Katz jest członkiem następujących organizacji zawodowych:

American Dental Association

Akademia Stomatologii Ogólnej

Akademia Stomatologii Kosmetycznej

Akademia Hospital Stomatolodzy

Stomatologii Akademii Sportu

Korony Rady

Organizacja stomatologiczna dla sedacji

Kontakt Smiles na Broadway Dental Care

Aby dowiedzieć się więcej na temat zaawansowanych usług dentystycznych w praktyce, Kontakt Smiles na kodzie Broadway opieki stomatologicznej.

Smiles Dental Care na Broadway

116 Broadway

Malverne, Nowy Jork 11565

(516) 599-0883

Pierwotnie wysłane przez
Kod Steven Katz

jasne = „all”

George Lopez „Części zamienne”

George Lopez |George Lopez "Części zamienne"|mqdefault

zabawne George Lopez opowiada o swoim nowym filmie,” Części „życia randki, różnych klas w Hollywood i szokujących rzeczy zdarzyło mu zrobił podczas pobytu w hotelu w Nowym Jorku.

Najnowsze wiadomości motoryzacyjne części

Powiedział, że obawia Tysiące Amerykanów Mogą być okrągłe jazdy w pojazdach naprawiane, co nazywa Złomowisko części po uzyskaniu naprawy z karoserii zalecanego przez firmy ubezpieczeniowe auto, którzy zajęli swoje składki i podniósł do ustawy.
Otwarcie Advance Auto Parts w Lakewood. Advance Auto Parts odbędzie się wstęgi na 11 w piątek, aby otworzyć nowy sklep w 198 New Hampshire Ave., Lakewood, obok CVS Pharmacy. Sklep, w Garry Lambusta, dyrektor generalny, będzie & amp; nbsp; …

Fajne zdjęcia Części samochodowe

Sprawdź te części samochodowe zdjęć:

Advance Auto Parts, Newington, CT 8/2014 Mike Mozarta z TheToyChannel i jeepersmedia na YouTube.
auto części |Fajne zdjęcia Części samochodowe|14952127482 0de90e925b
auto części |Fajne zdjęcia Części samochodowe|16049134002 0ab2285f44

Najnowsze Części Aktualności samochodowe

Waszyngton – federalne jury w Detroit zatrzymała dwóch dyrektorów na bazie japońskiego producenta wycieraczek do ustalania cen, ofert osprzętu i utrudnianie śledztwa – najnowsze oskarżenia w toczącym się dochodzeniu przez rząd w …
& Amp; Quot; Pozostajemy dedykowana do produkcji innowacyjnych rozwiązań metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia i jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do przyszłości. & Amp; Quot; Pridgeon i Glina jest globalnym dostawcą z tłoczonej i & amp; quot; fine-wygaszony & amp; quot; części do samochodów …
TOKYO – Głównym celem w dziedzinie motoryzacji w odniesieniu do rozmów Japonia-USA czy Japonia jest TPP może zarządzać, aby Stany Zjednoczone obiecują natychmiastowe zniesienie cła na części do samochodów japońskich. Większość stawek celnych wynosi obecnie 2,5 proc.

Charleston Auto Części

Niektóre fajne samochodowe części zdjęcia:

auto części Charleston Auto Części|Charleston Auto Części|12343581233 09c75d940d
To Gig Harbor, Waszyngton lokalizacja O’Reilly Auto Parts, gdzie I-5 Projektowanie i produkcja niedawno zakończyła istniejącego oznakowania i instalacji nowego oznakowania, gdy sklep pozostawała otwarta dla zwykłych godzinach pracy. I-5 Projektowanie i Produkcja współpracował z wieloma lokalizacjami O’Reilly Auto Parts w całym zachodnim wybrzeżu na ich przeniesień zmiany nazwy, znaki i oznakowanie musi potrzeb serwisowych. Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej przykładów signage
auto części Charleston Auto Części|Charleston Auto Części|5641373701 81f4d3053d

Traity Rynki wprowadza, aby pomóc ludziom znaleźć alternatywne Bezrobocie

|Traity Rynki wprowadza, aby pomóc ludziom znaleźć alternatywne Bezrobocie|gI 59390 appphoto
Madryt, Hiszpania (PRWEB) 29 stycznia 2015

Kod Traity wydała „Rynki” kod, mobilny katalog usług udostępniania gospodarki, które pomaga znaleźć możliwości alternatywnego dochodu. Można go pobrać przez
ten kod klikając tutaj.

Juan Kartagina, CEO Traity, powiedział: „Okazało się, że większość ludzi nie dzieląc wykorzystanie usług gospodarki jako nowe źródło dochodów, ale wiele osób po prostu nawet nie knowthat usługa jest wykorzystać swoje umiejętności lub aktywów Pochodzę z Hiszpanii. z 47% bezrobocia wśród młodzieży, z całej obecnej debaty na WEF w Davos o nierówności bezrobocia jako głównego zagrożenia globalnym, myśleliśmy, że możemy po prostu pomóc ludziom odkryć możliwości gospodarcze przerzucaniem targowiska Those razem „.

Od CarSharing z SocialCar, pokój-swapping z Room4exchange, do miejsc rynkowych dla wymiany umiejętności jak Swapsee, aplikacja Markets dać ludziom możliwość zarobić lub zaoszczędzić pieniądze, i znaleźć nowe możliwości gospodarcze.

Cartagena ma
Wcześniej Kod opowiadał ideę micropreneur, „producent-obywateli”, którzy mogą wykorzystać technologię do dostarczania towarów i usług w każdej chwili oraz w każdym miejscu, bezrobocie w celu dokonania znacznego zmniejszenia. Ludzie są teraz znalezienie nowych sposobów, aby wypełnić luki ich dochodów jadąc usług podobnych lub wynajem o swoich pokoi. Badanie sugeruje thatthis Traity jest podstawowym źródłem dochodów dla wielu ludzi, a nie tylko koncert. 72% użytkowników wypełnić ważną dochodów, 26% luk usługi syntezy Zastosowanie: ponieważ wierzą oni w bardziej zrównoważonego stylu życia, a tylko 2% z nich korzystać do tworzenia nowych przyjaciół.

Rynki co opracowane w ramach Traity za „Serendipity piątki” na dostosowanie Google „czas 20% dla nowych pomysłów,” jako pomocnik do podstawowych aplikacji reputacji.

wideo, gdzie pytamy użytkowników Wspólna konsumpcja:
https://www.youtube.com/watch?v=fx2Q80npusw kod

O Traity

Traity chce stworzyć świat, w którym możemy zaufać jeden inny dla każdego typu transakcji, od dzielenia samochodów do randek internetowych. Ludzie na eBay są godne zaufania, kiedy mają najwięcej gwiazd. Niestety, można używać tylko swój gwiazd eBay ciągu eBay. Więc kto posiada swoją reputację? eBay czy ty? Traity pozwala agregować historię reputacji, tak nie-można wykorzystać go w dowolnym miejscu. Z naszej reputacji paszportu, możesz stać się wiarygodnym członkiem żadnej społeczności internetowej, więc nie nie musisz zaczynać od zera ponownie gwiazd. Traity tworzy warstwę bezpieczeństwa na szczycie w Internecie, zmniejszając oszustwa, personifikacji tożsamości, zagrożenia osobowych, tworząc lepsze doświadczenia i spokój.

Lara Fernández

Traity Content Manager

lara (at) traity (dot) com

(0034) 662 559 487

jasne = „all”