Motoallegro Aukcje Giełda

Moto giełda. Auto moto. Ogłoszenia moto.

Pozycjonowanie


Tworzenie Stron Gorzów

Indie Międzynarodowa Wystawa Maszyn Rolniczych i Ogród

Odbywa się co roku, do tej pory odbyła 15 posiedzeń. Indie są największym z profesjonalnych zakresów zastosowań w maszynach rolnictwa i urządzeń, międzynarodowa wystawa dla chińskich przedsiębiorstw do wejścia na indyjski rynek, jest najbardziej bezpośrednia. Ostatni  maszyny były reprezentowane przez: Indii, Malezji, Tajlandii, Indonezji, Wietnamu, USA, Niemiec, Włoch, Rosji, Japonii, Chin i innych 18 krajach i regionach, ponad 600 wystawców wzięło udział w wystawie, powierzchni wystawienniczej 30.000 metrów kwadratowych, było aż ponad 6 milionów turystów. To pokazuję dobre wyniki.

Indie są największym na świecie producentem rolniczego potencjału. Indie są czwartym na świecie jednostkę gospodarczą.

Według chińskich statystyk celnych, dwustronnej wymiany handlowej między Chinami, a Indiami w roku 2006 wyniosła 13,6 miliardów dolarów, aż 79,1%. Wśród nich, Chiny eksportowane 5930000000 dolarów w Indiach, do 77,3%, z Indii importowane 7680000000 dolarów do 80,6%. Chiny 1750000000 deficytu.

Chiny i Indie są ważnymi podmiotami gospodarczymi komplementarności, w celu promowania wymiany i wzmocnienia współpracy gospodarczej i handlowej, uczą się od siebie. Szybki wzrost gospodarczy Indii, jego moc stopniowo rosła, rząd stara się wspierać produkcji rolnej, posiada kilka nowych środków wprowadzonych dla rozwoju rolnictwa, chińska produkcja maszyn rolniczych. 

Na wystawie były pokazy – Maszyny rolnicze: traktorów i maszyn rolniczych w związku z silnika spalinowego oraz generatora, bloki silników, obsługi maszyn dziedzinie uprawy sadzenia maszyny, nawadniania i oszczędzania wody nawadnianie, sprzęt do przetwarzania nasion, ziarna i oleju obiektów i przetwarzania urządzeniach do bawełny, maszyn rolniczych, urządzeń melioracyjnych i leśna, energii cięcia, wielofunkcyjnych pojazdów rolniczych, ochrony rolnej maszyn do zbioru roślin, nawozów i upraw, ochrony roślin, pokaz młócenia, hodowla zwierząt, maszyny rolnicze, z różnych akcesoriów i innych produktów rolnych urządzeń.