Maszyny Rolnicze Ciągniki Korbanek Spółka z o.o.

Maszyny Rolnicze

Click to open larger map

Nowe Ciągniki Rolnicze Massey Ferguson Fendt

Otomoto Auto Giełda Motoryzacja|Otomoto Auto Giełda Motoryzacja|porsche 1
Otomoto Auto Giełda Motoryzacja|Otomoto Auto Giełda Motoryzacja|porsche 2

Jak sprzedać w otomoto?

Trudno jest znaleźć dobre i pewne auto. Dając ogłoszenie do otomoto sprawdzamy przede wszystkim wszelkie dokumenty potwierdzające stan techniczny i przebieg. Każdy samochód przechodzi badanie techniczne, jeśli jakiś element jest uszkodzony to naprawiamy go lub wymieniamy. Jeśli jest taka potrzeba robimy także zaprawki lakiernicze. Klient kupuje więc auto sprawdzone, na które może dokupić gwarancję od kosztów napraw do 12 miesięcy. Jakie auta najczęściej są kupowane? Nie ma jednej zdecydowanej marki. Klienci kupią praktycznie każdy pojazd, jeśli będzie pochodził od pierwszego właściciela i miał udokumentowany przebieg. Mile widziane są pojazdy kupione w polskich salonach, a także za granicą.

Planujesz zakup samochodu?

Interesują Cię osobowe samochody nowe lub używane, samochody dostawcze, a może ciężarowe? OtomotoAutogiełda, na stronie której jest najlepszym rozwiązaniem aby bez zbędnych komplikacji, w sposób szybki i prosty stać się szczęśliwym posiadaczem niezbędnego pojazdu.Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Znajdziesz niezwykle atrakcyjne ogłoszenia motoryzacyjne w kategoriach: dostawcze, samochody osobowe, ciężarowe, a także motocykle, quady, opony i felgi. Jeśli chcesz sprecyzować i znaleźć dokładnie to, czego szukasz wykorzystaj specjalnie do tego zaprogramowaną wyszukiwarkę. Otomoto autogiełda pozwoli Ci przeprowadzić atrakcyjne transakcje – sprzedać samochód lub kupić ten wymarzony. Zachęcamy więc do przeglądania ofert, jak i dodawania nowych ogłoszeń związanych z branżą motoryzacyjną.


Jak znaleźć pojazd?

Kliknij w zakładkę Szukaj w górnym menu. Domyślnie otworzy się wyszukiwarka samochodów osobowych – jeśli interesują Cię inne pojazdy lub części kliknij w odpowiednią zakładkę.
Wybierz kryteria wyszukiwania i kliknij przycisk Szukaj. Jeśli w bazie otoMoto znajdują się anonse spełniające Twoje kryteria, wyświetli się lista ogłoszeń. Wybierz kryteria wyszukiwania i kliknij przycisk Szukaj. Jeśli w bazie otoMoto znajdują się anonse spełniające Twoje kryteria, wyświetli się lista ogłoszeń. Przeglądanie listy ogłoszeń Przeglądanie listy ogłoszeń
Aby przejść do konkretnego ogłoszenia w otomoto, kliknij w jego nazwę, miniaturkę fotografii lub link Zobacz szczegóły. Pomiędzy stronami z listami ogłoszeń poruszaj się przy pomocy nawigatora. Aby przejść do konkretnego ogłoszenia w otomoto, kliknij w jego nazwę, miniaturkę fotografii lub link Zobacz szczegóły. Pomiędzy stronami z listami ogłoszeń poruszaj się przy pomocy nawigatora.