Motoallegro Aukcje Giełda

Moto giełda. Auto moto. Ogłoszenia moto.

Pozycjonowanie


Tworzenie Stron Gorzów

Jak kupić używany samochód?

To jeden z ciekawszych tematów. Biorąc pod uwagę fakt, że każdy z nas, kto chce kupić 4  letni samochód, chciałby by miął on na liczniku maksymalnie 61 570 km. Tak aby,  polepszyć sobie nastrój zawsze można poszukać na motoallegro odpowiedniej aukcji.

Jak korzystamy przy wyborze poszczególnych opcji? Kupując od pierwszego właściciela znamy całą historię pojazdu. Bryka jest zazwyczaj w dobrym stanie, czyste, zadbane, z kompletem dokumentów, rachunków.

Uwaga na powypadkowe

Nieokreśla to jednak, że każdy samochód z Niemiec długo nam posłuży. W szczególności uwagę warto zwrócić przy zakupie auta po wypadku. Oferowane są co prawda w bardzo interesujących cenach, ale czy to się nam opłaca.

Wybraliśmy model samochodu, zdecydowaliśmy o miejscu zakupu, wyszukaliśmy ogłoszenie, umówiliśmy się na spotkanie, porozmawialiśmy ze sprzedającym.

Oceniaj surowo!

Do kupna samochodu nie można podejść uczuciowo, zwłaszcza jeśli naszym sprzedawcą jest osoba prywatna, której zależy na szybkiej sprzedaży. Nie sugeruj się więc wyglądem samochodu, ale stanem technicznym i kompletem dokumentów, bo od tego zależy jak długo będziemy je użytkowali bez dodatkowego finansowania.

Nie ma pewnych metod, które dadzą nam jednoznacznie odpowiedź na pytanie, czy aktualny stan licznika naszego przyszłego używanego samochodu jest stanem rzeczywiszym.

Wiesz już czego na pewno unikać i w którą stronę grać w razie problemów technicznych.